Samsun Haber
Giriş Tarihi : 21-08-2021 14:57   Güncelleme : 21-08-2021 14:57

Hancıoğlu: Gümbür gümbür geliyoruz!

CHP PM üyesi ve Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu Samsunhaber.Com'u ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

Hancıoğlu: Gümbür gümbür geliyoruz!

İlk seçimde iktidar olacaklarını belirten Hancıoğlu "Bütün kalbimle şuna inanıyorum ki seçimlerde gümbür gümbür iktidara geleceğiz ve belediye seçimlerinde de tarihi başarıya imza atacağız. Türkiye artık yönetilemez durumdadır. CHP olarak vatandaşlaşlarımızı  buiktidardan kurtarıp, 20 yıllık AK Parti saltanatına son vereceğiz" dedi. 

Türkiye'de olduğu gibi Samsun'un da çok kötü yönetildiğini ifade eden Hancıoğlu "Büyükşehir Belediye Başkanına Samsun halkının tepkisini hep birlikte görüyoruz verilen hiçbir söz tutulmadı, Samsun sahipsiz bırakıldı. Resmen üvey evlat muamelesi görüyoruz "BEN YAPTIM OLDU" mantığıyla belediyeyi yönetenler ilk seçimlerde sandıklarda halkın büyük bir tepkisiyle karşılaşacaklarını unutmasınlar. Halka rağmen siyaset yapanlar bu ülkede hiçbir zaman başarıya ulaşamamıştır" diye konuştu.

Samsun medyasının gerek yazılı gerek internet medyasında başarılı olmasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Hancıoğlu "Samsun medyası gerçekten takdire şayan işler yapıyor hiçbir şey medya sayesinde açıkta kalmıyor. Bu alanda da büyük bir istihdam yaratılmış oluyor. Bildiğim kadarıyla Samsun medyası Türkiye'de 3. sırada Samsun'un milletvekili olarak bundan büyük övünç duyuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.