Advert
Advert
Advert

Hattuşa Havza’da Tapular Dağıtılacak

Hattuşa Vacation Termal Club Genel Müdürü Harun Arkan Doğan Jeotermal Şirketler Grubu tarafından Havza’da yapılacak olan 100 milyon liralık Hattuşa Vacation Termal Club Havza’dan devremülk alan 1000 kişiye tapularının 20 gün içerisinde dağıtılacağını belirtti.

Hattuşa Havza’da Tapular Dağıtılacak
Advert

Hattuşa Vacation Termal Club Genel Müdürü Harun Arkan yapmış olduğu açıklamada yoğun şekilde tanıtım çalışmalarının devam ettiğini ve Hattuşa Vacation Termal Club Havza’dan yaklaşık 2000 kişinin devremülk aldığını belirterek; “Yapılan çalışmalar neticesinde üye sayımız 2000’e ulaştı.  Hattuşa Vacation Termal Club Havza yatırımcılarını şimdiden kazandırmaya başladı.” Dedi.

Arkan yapmış olduğu Hattuşa Vacation Termal Club Havza’dan yer alan ve ödemlerinin peşin ya da ödemesini tamamlayan 1000 kişiye tapularının 20 gün içerisinde teslim edileceğini belirterek; “Peşin ödeme yapan ve ödemelerini tamamlayan 1000 üyemize inşallah kısa süre içerisinde tapularını teslim edeceğiz. Şuan resmi işlemler devam ediyor. Tapular hazırlandığında düzenleyeceğimiz bir tören ile hak sahiplerine tapularını teslim edeceğiz.” Dedi.

Temel genişletme çalışmalarının devam ettiğini belirten Hattuşa Vacation Termal Club Genel Müdürü Harun Arkan şuan temel alanının genişletildiğine değinerek; “Hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşaat alanında yapılan genişletme çalışmalarının ardından kısa süre içerisinde tesisimizin ilk etabı için çalışmalarımız hızlanacak. 25 Mayıs’ta temelini attığımız tesisimizi yine Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılında hizmete açacağız.” Dedi.

 Arkan tatil kompleksi için tanıtım çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek; “Havza’da hedefimiz 15 bin abone. Buda Havza’nın gelişmesi demek.” Dedi.

Hattuşa Vacation Termal Club Genel Müdürü Harun Arkan Doğan Jeotermal Şirketler Gurubunun 27 yıldır jeotermal sektöründe hizmet verdiğini belirterek; “Jeotermal sektörünün öncü ve deneyimli kuruluşu olan Doğan Jeotermal Şirketler Gurubu 2006 yılından bu yana termal sağlık sektöründe faaliyet göstermekte. Gurubumuzun hali hazırda 3 adet faaliyette, 2’si inşa halinde ve 25 Mayıs tarihinde temeli atacağımız Havza’daki yatırımımız ile sektöründeki 6. Yatırımı.” Dedi.

Hattuşa Vacation Termal Club Genel Müdürü Harun Arkan projenin tamamlanması ile birlikte şirket bünyesinde yüzde 90’ı Havza’dan olmak üzere 500 kişiye, dolaylı olarak ta en az 500 olmak üzere 1000 kişiye iş imkanı sağlanacağını belirterek; “Tesisimiz tamamlandığında Karadeniz’in en büyük tatil merkezi olacak ve Havza’nın termal turizm sektöründe söz sahibi bir ilçe olmasına katkı sağlayacak.”dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli: Vatanımıza kem gözle bakan kim varsa o gözü oyarız
Bahçeli: Vatanımıza kem gözle bakan kim varsa o gözü oyarız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda aldığım rakam 1 milyon 600 bin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda aldığım rakam 1 milyon 600 bin