Advert

Hattuşa Vacation Termal Club’da Tapu Heyecanı

Doğan Jeotermal Şirketler Gurubu tarafından inşasına başlanan 25 milyon dolarlık Hattuşa Vacation Termal Club Havza Termal Otel, Devre Mülk ve Tatil Köyünde tapular dağıtılmaya başlandı.

Hattuşa Vacation Termal Club’da Tapu Heyecanı

Projeden devre mülk alan iki kişiye tanıtım salonunda düzenlenen törende devre mülk tapuları hak sahiplerine verildi.

Törende ilk olarak tanıtım gezilerine katılanlara testi tanıtımı yapılarak, termal suyun faydaları hakkında bilgiler verildi.

Tanıtım programının ardından Hattuşa Vacation Termal Club Satış Pazarlama Genel Koordinatörü Feramuz Subaşı tarafından projeden devre mülk alan iki kişiye tapuları teslim edildi.

Bir konuşma yapan Subaşı inşası devam eden Termal Otel, Devre Mülk ve Tatil Köyü kompleksinin projesinde revizeye gidildiğini belirterek; “Bağlı bulunduğumuz Doğan Jeotermal Şirketler Gurubunun Katar’lılar ile yapılan yatırım ortaklığı sonucu projede değişikliğe gidildi. Yapılan değişiklikler ile yatırımız miktarımız yaklaşık 25 milyon dolara yükseldi. ” Dedi.

Hattuşa Vacation Termal Club’un şimdiden yatırımcılarına kazandırmaya başladığına değinen Satış Pazarlama Genel Koordinatörü Feramuz Subaşı; “Havza’dan devre mülk alan üyelerimiz sadece buradan değil şuan faaliyette olan diğer tesislerimizden de faydalanma hakkına sahip olmaktalar. Ayrıca Katar’lılar ile yapmış olduğumuz işbirliği ile projemiz maddi anlamda da yatırımcısına şimdiden para kazandırdı.” Dedi.

Subaşı bu güne kadar projeden devre mülk alarak peşin ödeme yapan ve ödemelerini tamamlayan 120 kişiye tapularının verildiğini belirterek; “ Kısa süre içerisinde Samsun, Ordu, Tokat, Sinop, Çorum ve Giresun’da düzenleyeceğimiz tapu dağıtım törenleri yaklaşık bin üyemize tapularını teslim edeceğiz.” Dedi.

Konuşmaların ardın iki kişiye devre mülk tapuları teslim edildi. Tapularını alanlar memnuniyetlerini dile getirdiler.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli