Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-03-2021 13:34   Güncelleme : 08-03-2021 13:34

Havza AK Gençlikten karanfilli sürprizi

AK Parti Havza Gençlik Kolları tarafından 08 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle çalışan kadınlara karanfil sürprizi yapıldı.

Havza AK Gençlikten karanfilli sürprizi

AK Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Kadircan Şenkal, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte resmi kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çalışan bayanları ziyaret ederek karanfil hediye ettiler.

Ziyaretlerine Havza Belediyesinden Başlayan ziyaret eden AK Parti Havza Gençlik Kolları başkanı ve üyleri çalışan bayanları tek tek ziyaret ederek sohbet ettiler.

AK Parti Havza Gençlik Kolları Kadircan Şenkal  ; “Türk toplumunda kadın baş tacıdır. Toplumun ve ailenin en önemli yapı taşıdır. Kurtuluş Savaşında dahi vatanımızın bağımsızlığı için erkeğiyle cepheden cepheye koşan özverili Türk kadınının toplumsal hayatta hak ettiği yere gelmesi büyük önem arz eder. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’mızca büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürülen kadın hakları ve kadının korunmasına yönelik öncü çalışmalar sayesinde kadınlarımız geleceğe daha güvenli bakabilmektedirler. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutluyorum. Kadınlarımıza şiddetten uzak, mutlu, huzurlu, sağlıklı bir yaşam sürmelerini diliyorum.” Dedi.