Samsun Haber
Giriş Tarihi : 25-06-2021 15:15   Güncelleme : 25-06-2021 15:15

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Ladik ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’i ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Özdemir’den Ladik ziyareti

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’i makamında gerçekleşen ziyarette Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Havza Belediyesi Meclis Üyesi Ekrem Gümüşçü eşlik etti.

Ziyarette her iki belediye başkanı bir belediyeler tarafından yürütülen çalışmalar hakkında birbirlerine bilgiler aktardılar ve yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Ladik Belediye Başkanımız Sayın Nurhan Yapıcı Özel hanımefendinin çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. Komşu ilçe olarak bilgi ve tecrübe paylaşımlarımız ile halkımıza daha kaliteli hizmet götürmenin çabasındayız.”dedi.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel’e semaver hediye etti.

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel “Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e ve Havza Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Ekrem Gümüşçü’ye nazik ziyaretleri, hoş sohbetleri ve anlamlı hediyeleri için teşekkür ediyorum. En güzel çay semaverle, en tatlı sohbet dostla olur. Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.