Samsun Haber
Giriş Tarihi : 15-03-2021 16:53   Güncelleme : 15-03-2021 16:53

Havza Ziraat Odasından yeni bir hizmet daha

Göreve geldiği günden bu yana Ziraat Odasında yaşanan değişimleri isminden söz ettiren Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, ilçedeki çiftçilerin talepleri doğrultusunda taş toplama makinesi ve fide burgu makinesi alarak hizmete sunduklarını açıkladı.

Havza Ziraat Odasından yeni bir hizmet daha

Samsun ve bölgede yapmış olduğu çalışmalar ile örnek gösterilen Havza Ziraat Odası tarafından odaya üye çiftçilerin ortak kullanımı için taş toplama ve fide burgu makinesi aldı.

Toptem Makine’de temin edilen makineler Havza Ziraat Odası önünde çiftçilere tanıtıldı.

Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç; “ Oda seçimlerinde vermiş olduğumuz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğu ve onurunu yaşamaktayız. Çiftçilerimizin talepleri bizim için çok önemli. Çiftçilerimize söz verdik ve sözümüzde durduk. Çiftçilerimizin kullandığı tarımsal arazilerin bir kısmı taşlık ve sarp arazilerden oluşuyor. Bu yüzden ilçemiz için bir ihtiyaçtı. Bizde oda olarak bu ihtiyacı karşıladık ve çiftçilerimizin hizmetine sunduk. Çiftçilerimizin 7 gün 24 saat hizmetindeyiz.” Dedi.

Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç Ziraat Odası; “ Söz verdik ve verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Çiftçimize hizmet adına bundan önce odamızda ziraat mühendislerimiz istihdam ettik. Odamıza kazandırılan hizmet aracı ile mühendislerimiz çiftçimize hızlı bir şekilde hizmet vermekte. Yine binamızda yapılan yenileme ve otomasyon çalışmaları ile çiftçilerimizin hak ettikleri kaliteli ve hızlı hizmete ulaşmaları sağlandı. Bundan sonrada çiftçilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Makinelerin odamıza kazandırılmasında bizlere destek olan yönetim kurulumuza ve makinelerin tedarikinde bizlere kolaylıklar sağlayan Toptem Makine yetkililerine teşekkür ediyorum. Çiftçilerimize hayırlı olsun” dedi.

Makine tanımına Oda Başkan Yardımcısı Bünyamin Şahin, oda yönetimi ve çiftçiler katıldı.