Advert
Advert
Advert

Hayvan Hastalıkları İle Mücadele Toplantısı Yapıldı

Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğünce 2017 yılında ilimizde Hayvan Hastalıkları ile Mücadele ve Hayvan Hareketlerinin Kontrolü amacıyla yapılan çalışmalar değerlendirilerek, 2018 yılında yapılması gereken çalışmaların planlaması yapıldı.

Hayvan Hastalıkları İle Mücadele Toplantısı Yapıldı
Advert

Müdürlüğümüz toplantı salonunda 30.03.2018 tarihinde İl Müdürü Nail Kırmacı’nın başkanlık ettiği toplantıya İl Müdür Yardımcısı, İlçe Müdürleri ile İl ve İlçe Müdürlüklerinde görev yapan Veteriner Hekimler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Nail KIRMACI 2018 yılının Bakanlığımız tarafından Hayvan Hastalıkları ile Mücadele ve Buzağı Kayıplarının Önlenmesi yılı ilan edildiğini belirterek hastalıklarla daha etkin bir mücadele programı yürütüleceğini belirtti. İl Müdürü Nail KIRMACI 2017 yılının Hayvan Hastalıkları ile Mücadele açısından başarılı bir yıl olarak geride kaldığını söyleyerek çalışmalarından dolayı Veteriner Sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Toplantıda, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Turgut GÜLER tarafından İlimiz Hayvancılığının Türkiye’deki durumunu anlatan Seçilmiş Göstergelerle Samsun Hayvancılığı Sunumu yapıldı. Toplantı Veteriner Hekimler Sabri AKMAN, Emre BEKTAŞ ve Ekrem TURAN’ın Şube Müdürlüğü faaliyetleri ile ilgili sunumları ve soruların cevaplanması ile sona erdi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı
TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı
Amasya'da deprem
Amasya'da deprem