Samsun Haber
Giriş Tarihi : 11-11-2019 16:23

HİZMET ÇADIRI LİMAN MAHALLESİ SAKİNLERİNİ MİSAFİR ETTİ

“Belediye Mahallenizde” isminin verildiği projeyle her hafta bir mahalleye misafir olan hizmet çadırında Liman Mahallesi sakinlerini sorunlarını dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Şehr-ül emin sıfatıyla ilçemizde yaşayan herkesin emanetçisi olarak belediye başkanlığı görevini sürdürmekteyim’’ dedi.

HİZMET ÇADIRI LİMAN MAHALLESİ SAKİNLERİNİ MİSAFİR ETTİ

Mahallelerin eksiklerinin çözüme kavuşması amacı ile gerçekleştirilen projeyle her mahallenin öncelikli sorunları ön plana alınarak doğru tespit yapıldığı ve tespit sonrası belediye ekiplerince yapılan çalışmalarla sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuştuğu “Belediye Mahallenizde” hizmet çadırında Liman Mahallesi sakinlerinin sorunların dinleyen Başkan Demirtaş, İlçemizin farklı mahallelerinde yaşamlarını sürdüren mahalle sakinleri, mahalle muhtarlarımızın fikirleriyle bize yol göstermeleri ile farklı programlarla halkımızın sorunlarını elimizdeki imkanlar ölçüsünde hepsine belki yetişebilmemiz mümkün olmuyor ama sizlerle bu diyaloğumuzu artırıp daha sık görüşeceğiz.

‘’Her şey temiz yaşanabilir bir ilkadım için’’

Hep beraber sorunların üstesinden geleceğiz inşallah. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve daha temiz bir ortamda yaşamaları için var gücümüzle ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Her şey temiz ve daha yaşanabilir İlkadım  için" dedi.

‘’Başkanlık makamını şöhret ve mülk olarak görmedim’’

Belediye Başkanlık makamını hiçbir zaman ‘şöhret ve mülk’ olarak görmediğini sözlerine ekleyen  Başkan Demirtaş, "2019’da halktan emanet aldığımız belediye başkanlığı koltuğunu kendi malımız, adımızı yücelten şan ve şöhret makamı olarak asla görmedim.  Şehr-ül emin sıfatıyla ilçemizde yaşayan herkesin emanetçisi olarak belediye başkanlığı görevini sürdürmekteyim’’dedi.