Advert
Advert
Advert

HÜSEYİN ACAR: İYİ PARTİ'NİN EN BÜYÜK GÜCÜ KADINLARIMIZ

İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Hüseyin Acar, dün Canik bu akşam ise İlkadım'da delegeler ve partililerle biraraya geldi. 10 Mart Cumartesi günü yapılacak seçimler öncesi destek isteyen Acar; 'Siyaset halka hizmet etmek için yapılır. Cesurlar hareketinin kurduğu İyi Parti Türkiye'ye hizmet etmek için yola çıkmıştır.' dedi.

HÜSEYİN ACAR: İYİ PARTİ'NİN  EN BÜYÜK GÜCÜ KADINLARIMIZ
Advert

İYİ PARTİ'NİN EN BÜYÜK GÜCÜ KADINLARIMIZDIR

10 Martta yapılacak olan İyi Parti İl Başkanlığı seçimlerine 2 gün kala İl Başkan Adayı Hüseyin Acar, Canik ve İlkadım'da delegeler ve partililerle buluştu. Sıcak bir ortamda geçen toplantıda söz alan İyi Parti İl Başkan Adayı Acar;'Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması nedeniyle tüm kadınlarımızın bu önemli gününü kutlamak istiyorum. İyi Parti Türkiye'de kadınlarımızı siyaset başta olmak üzere her alanda baştacı yapmıştır. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'in önderliğinde Türk siyasetinde İyi Parti'nin en büyük gücü kadınlarımız olacaktır.' dedi.

CUMARTESİ GÜNÜ DEMOKRASİ GALİP GELECEKTİR

10 Mart 2018 Cumartesi günü yapılacak olan il başkanlığı seçimlerinde demokrasinin kazanacağını belirten Acar; 'Güçlü bir ekip ve halka hizmet etmeyi düşünen bir ekiple bu yola çıktık. Samsun için söylenecek sözümüz yapacak işlerimiz var. Düsturumuzu çok çalışmak üzerine kurduk. Önce Allah'ın izni sonrada siz değerli partililerimizin desteğiyle İl başkanlığını kazanmak istiyoruz. Önce Demokrasi galip gelsin sonra da partimiz kazansın. İyi Parti'de birlik ve beraberliği sağlayacağımıza, Samsun'da yeni bir dönemi başlatacağımıza bütün kalbimle inanıyorum.' diyerek sözlerini tamamladı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Hep beraber, huzur içinde yaşayacağız
Kılıçdaroğlu: Hep beraber, huzur içinde yaşayacağız
Bakan Varank: Bu coğrafyadaki terör bataklığını kurutmak üzereyiz
Bakan Varank: Bu coğrafyadaki terör bataklığını kurutmak üzereyiz