Advert

HÜSEYİN ACAR: SAMSUN İYİ PARTİ'NİN KALESİ OLACAK

İyi Parti Samsun İl Başkan Adayı Hüseyin Acar, Bafra'da delegeler ve partililerle biraraya geldi. 10 Martta yapılacak seçimler öncesi destek isteyen Acar; 'Benim işim hizmet etmek. Hem partime hem Samsun'a hizmet etmek için aday oldum' dedi.

HÜSEYİN ACAR: SAMSUN İYİ PARTİ'NİN KALESİ OLACAK

TÜRKİYE YENİ GÜNE İYİ UYANACAK

10 Martta yapılacak olan İyi Parti İl Başkanlığı seçimlerine az bir zaman kala İl Başkan Adayı Hüseyin Acar çalışmalarına hız verdi. Bugün kendi ilçesinde delegeler ve partililerle biraraya gelen Acar,'Başarılı olmaya geliyoruz' dedi. Türkiye'nin İyi Parti ile iyi olacağını ve mevcut iktidarın tek alternatifinin partileri olduğunu söyleyen Acar;'2019 Martında önce yerel seçimleri Kasımında ise başkanlık seçimlerini yaşayacağız. Bu 2 seçimde de İyi Parti hem belediyeleri hem de iktidarı alarak Türkiye'de yeni bir çığır açacak' dedi.

SAMSUN İYİ PARTİ'NİN KALESİ OLACAK

İyi Partinin yapılan anketlerde en başarılı iller sıralamasında Samsun'un çok önemli bir yerde olduğunu ve Samsun'da yeni bir dönem başlatmak istediklerini belirten Acar;'Samsun, Karadeniz'in incisi bir şehir. Partimizin Samsun'da çok ciddi bir oy potansiyeline sahip olduğunu biliyoruz. Bu durum bizlere çok daha büyük bir sorumluluk yüklüyor. Sizlerin teveccühü ile göreve geldiğimizde öncelikli hedefimiz çok çalışarak İyi Parti'yi Samsun'da layık olduğu yere getirmek olacak. Bunu başaracak bilgi, tecrübe ve deneyime sahibiz.' diye konuştu.

KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK

10 Martta yaplacak olan seçimlerin demokrasi şenliği içinde geçmesini dileyen Acar,'Ben hem hukukçu hem de Atatürk Türkiye'sine bağlı bir birey olarak demokrasiye inanan bir insanım. Kazanmak için yola çıktık. Amacım sizlere hizmet etmek ve partimi yukarılara taşımak olacak. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'in önderliğinde cesurlar hareketinin kurduğu İyi Parti ile iyi yerlere gelmek istiyoruz. Çok güzel bir ekiple çalışıyoruz. Her arkadaşımız aynı düşünce ve bilinçle partimiz ve Samsun için çalışmaya devam ediyor.' diyerek sözlerini tamamladı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
analiz     2018-03-07 İYİ parti türkiye genelinden çok OY alacak. saadet partisi ve demokrat partiile ittifak yaparlarsa yüzde 20 Garanti.. Özellik ak partiye oy ve merkez seçmen oyları İYİ partiye gideceğini gördüm. İYİ PARTİ SAADET PARTİSİ, DEMOKRAT PARTİSİ İTTİFAKI ÇOK OY ALIR.. MUHAFAZAKAR SEÇMEN SAADET PARTİSİ MECLİSE GİRECEĞİ SÖZ KONUSU OLUNCA . BU İTTİFAK İŞ YAPAR.. HÜKUMETİN 12 MLYON EMEKLİNİN YÜZDE 75 ,ASGARİ ÜÇRETİN ALTINDA EMEKLİ MAAŞI ALIYOR.. SOSYAL ,EKONOMİK SORUNLARI ÇÖZMEZSE
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi