İbrahim Sandıkçı: “Yeşil Bir Canik İçin Çalışacağız”

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, orman haftasının son gününde öğrencilerle beraber fidan dikti.

İbrahim Sandıkçı: “Yeşil Bir Canik İçin Çalışacağız”

21- 26 Mart arasında kutlanan Orman Haftasının son gününde dereler mahallesinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın katılımı ile öğrenciler fidan dikimi gerçekleştirdiler.

Daha Yeşil Bir Canik İçin 
İbrahim Sandıkçı dikim öncesi yaptığı konuşmada, “Dünya da en zor yetişen canlı insandır. İnsandan sonra ise ağaçlardır. Biz bugün Canik için önemli bir adım attık. Bunu gerçekleşmesi için bize yardımcı olan öğrencilerimize ve burada bulunan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler daha yeşil bir Canik için çabalarımızı arttıracağız” dedi. 

Millet Bahçesi İlçemize Nefes Aldıracak
“Bizler bugün yaşadığımız dünyayı yeşillendirerek gelecek nesillerimize daha yeşil bir Canik bırakmalıyız. Çocuklarımız yarın yetişkin olduklarında nefes alacakları parklar ve yeşil alanlar planlamalıyız ve yapmalıyız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında sürekli dile getirdiği Samsun Millet Bahçesi Canik İlçemizde yapılacak. Bu ilçemiz için önemli bir yatırımdır. Bunun ilçemize bir ahenk kazandıracağını biliyorum. Hepimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Akar'dan yeni askerlik sistemi açıklaması
Bakan Akar'dan yeni askerlik sistemi açıklaması
Bakan Çavuşoğlu'ndan 'S-400' açıklaması
Bakan Çavuşoğlu'ndan 'S-400' açıklaması