Advert
Advert
Advert

İHH Genel Başkanı’ndan Başkan Yılmaz’a ziyaret

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Genel Başkanı Bülent Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

İHH Genel Başkanı’ndan Başkan Yılmaz’a ziyaret
Advert

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde ‘Mazlum Coğrafyalar, Ümmetin Yetimleri ve Kudüs’ konulu bir konferans vermek üzere Samsun’a gelen İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek vakıf olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İnsani Yardım Vakfı’nın tüm dünyada mazlumlara el uzatmasının kutsal bir görev olduğunu ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Yıldırım’ı ve vakıfı böyle zorlu bir görevin altından kalkmak için çokça çaba göstermesinden dolayı tebrik ederek, “Mazlumların yanından hiçbir zaman uzaklaşmayan, muhtaçlara her zaman el uzatan vakfınızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. Özellikle Mavi Marmara hadisesinden sonra yılmadan, yorulmadan her türlü yardımı özellikle mazlum coğrafyalar olmak üzere gereken yerlere ulaştırmaya çalışma çabanız takdire şayan. Böylesine kutsal bir görevi korkmadan yerine getirdiğiniz için Rabbim sizlerden razı olsun. Çalışmalarınızda kolaylık versin, güç kuvvet versin. Ziyaretinizden dolayı gerçekten çok mutlu oldum. Samsun’a geldiğinizde sizleri her zaman ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isterim” dedi.

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde vereceği ‘Mazlum Coğrafyalar, Ümmetin Yetimleri ve Kudüs’ konulu bir konferans bugün saat 17:00’da gerçekleştirilecek.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-21 İHH Samsun a gelmişken semtimizede uğrasada insanların hakları nasıl ihlal ediliyormuş görseler şaşar kalırlar Mhakeme kararına rağmen bar olan bahçelerimizdeki koyun sürü sü gibi insanın içip naralar atmasına çalgılara sazlara nasıl izin verildiğini,belediye mühen dislerinin kapalı raporu tutup açık alanlara Sn Yusuf başkana sorsalardı iyi olurdu mahke menin 2011 de yıkım kararı verdiği yerlere ama arkaları çok sağlam olduğundanmı kendi değimleriyle işyerleri Atakum Denizevler 214 sok halkı
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı
TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı
Amasya'da deprem
Amasya'da deprem