Spor
Giriş Tarihi : 06-01-2022 19:10   Güncelleme : 06-01-2022 19:10

İLKADIM BELEDİYESİ BİRİMLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASINDA FİNAL GÜNÜ

İlkadım Belediyesi’nin düzenlediği birimler arası voleybol turnuvasında çok sayıda heyecanlı maç geride kalırken, turnuvada Cuma günü final maçı oynanacak.

İLKADIM BELEDİYESİ BİRİMLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASINDA FİNAL GÜNÜ

Kasım ayında başlayan bir birinde çekişmeli maçlara sahne olan İlkadım Belediyesi Birimler Arası Voleybol Turnuvası’nda finale gelindi. Mete Adanır Spor Salonu’nda 46 gün süren turnuvanın final maçı Cuma günü saat:19.00 oynanacak.18 takımın Şampiyonluk için mücadele verdiği turnuvada 220 personel kupa için bulundukları takımlarda ter döktü.4 grup halinde yapılan çeyrek final maçları sonrası üçüncülük için mücadele edecek olan Spor Müdürlüğü Hukuk İşleri ile Saat:18.00’da karşı karşıya gelecek. Finale adına yazdıran iki takımdan Ulaşım Hizmetleri ise Mali Hizmetlerle Şampiyonluk için kozlarını ortaya koyacak. Katılımın ücretsiz olduğu turnuvaya herkesi davet eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ”Uzun ve yorucu bir turnuvanın Şampiyonu 07 Aralık Cuma günü belli olacak. Ben şimdiden turnuvamıza katılım sağlayan personellerimize ve final maçı oynayacak iki takımımıza da başarılar diliyorum. Kazanan İlkadım olacak. Centilmenliğin ön planda olacağına inandığımız karşılaşmaya tüm voleybol severleri davete diyorum” dedi.

Final maçı sonrasında başarılı takımlara ödüllerini İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş düzenlenecek törenle takdim edecek.