Samsun Haber
Giriş Tarihi : 28-09-2020 16:32   Güncelleme : 28-09-2020 16:32

İlkadım Kavaklılardan Kaymakam Saygılı'ya ziyaret

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Kaya ve Yönetim Kurulu Kavak'a yeni atanan Kaymakam Ömer Saygılı'yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İlkadım Kavaklılardan Kaymakam Saygılı'ya ziyaret

Kurulduğu günden bu yana başarılı çalışmalarıyla  göz dolduran İlkadım Kavaklılar Derneği ziyaretlerine  devam ediyor. Samsun'un Kavak ilçesine yeni atanan Ömer Saygılı'yı makamnda ziyaret eden Başkan Levent Kaya ve yönetimi çiçeği burnunda kaymakama 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunurken, yeni görevinde başarı diledi. 

Başkan Kaya ziyarette Kavak'ın her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe olarak dikkat çektiğini bunda da ilçeyi yönetenlerin önemli katkılarda bulunduğunu söyledi. Kavak'a yeni atanan Saygılı'nın bu çıtayı daha da yükselteceğine inandığını belirten Kaya; 'Bizler devletimizin atadığı bürokratlara her zaman saygı gösterir ilçe olarakta onları bağrımıza basarız. Sayın kaymakamımızın ilçemize önemli hizmetlerin kazandırılmasında ciddi katkıları olacağından hiç şüphemiz yok. Bu anlamda kendisine üstün başarılar diliyoruz.' dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile  getiren Saygılı ise; 'Sıcak ve samimi insanların yaşadığı Samsun'un şirin ilçesi Kavak'ta göreve başlamaktan son derece gururlu olduğumu ifade etmek isterim. Bende ilçemizin gelişmesi ve daha da büyümesi için bir bürokrat olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Görev yaptığımız dönemde burada bir hoş seda bırakabilirsek ne mutlu bize.' diyerek sözlerini tamamladı.