Advert
Advert
Advert

İLKADIM'A, AK PARTİ'DEN SÜRPRİZ ADAY... ARSLAN GİBİ ADAY ADAYIYIM

2019'un mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde aday adayları ısınma turlarına başlarken, ilk sürpriz aday adayı İlkadım'dan çıktı.

İLKADIM'A, AK PARTİ'DEN SÜRPRİZ ADAY... ARSLAN GİBİ ADAY ADAYIYIM
Advert

Yerel seçimlerin yaklaşması ve tüm siyasi partilerin seçimler için start vermesinin ardından belediye başkanlıklarına aday adayı olacak isimlerde kendilerini göstermeye başladı. Samsun'da uzun yıllar iş adamı olarak faaliyet gösteren ve AK Parti'nin bu zamana kadar değişik kademelerinde görev yapan İş adamı Musa Arslan İlkadım Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğu söyledi.

YOLUMUZ ERDOĞAN YOLUDUR
Çevresinde dürüst ve sevecen kimliğiyle bilinen Arslan neden aday adayı olduğunu ise şu sözlerle açıkladı: 'Hepimizin bildiği gibi 24 haziran seçimleri sonrası liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan seçim sonrası çok ciddi değerlendirmeler yapmış ve siyaset yapan insanların halkla iletişimlerinin nasıl olması gerektiğini gerek milletvekillerine, gerek belediye başkanlarına gerekse teşkilatlara açık bir şekilde ifade etmiştir. O'nun gösterdiği yol ve çizgide hayatını sürdüren biri olarak İlkadım Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğumu söylemek istiyorum.' dedi.

HEP HALKIN İÇİNDE OLDUM
Yıllardır iş adamı olarak Samsun'a hizmet ettiğini sözlerine ekleyen Arslan; 'Hem iş adamı hem de AK Parti'nin değişik kademelerinde görev yapan bir siyasetçi olarak herkesin karşısına alnı açık ve başı dik olarak çıkacağımdam kimsenin kuşkusu olmasın. Ben halkıma aşık bir adamım. Birikimlerimi, deneyimlerimi İlkadım'ın gelişmesi, büyümesi için kullanacağıma dair şimdiden söz verebilirim. Biz her daim halkın içinde, milletle el ele gönül gönüle olduk. Rabbim çıktığımız bu kutlu yolda bizleri utandırmasın.' diye konuştu.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLKADIM SEÇMEN     2018-10-19 OLACAK İŞ DEĞİL.. ADAY OLMAK KOLAY DEĞİL..
YUSUF FATİH ÇAKIR     2018-07-18 İnşallah yolunuz açık olur Musa başkanım
Yasin tozlu     2018-07-18 Musa başkan halkın içinden kendini sevdirmiş herkesin yardımına koşan kıymetli bi insandır..Allah yolunu açıketsin ilkadım hakttiği hizmetleri inşaAllah seninle bulacak başkanım...
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli: Vatanımıza kem gözle bakan kim varsa o gözü oyarız
Bahçeli: Vatanımıza kem gözle bakan kim varsa o gözü oyarız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda aldığım rakam 1 milyon 600 bin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda aldığım rakam 1 milyon 600 bin