Advert
Advert

İlkadım'da kentsel dönüşüm müjdesi

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın Samsun mitinginde, "İlkadım’da ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili sorunları seçimlerden sonra en kısa sürede çözüme kavuşturacağız" sözlerini değerlendiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım’da değişim ve dönüşüm için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacak" dedi.

İlkadım'da kentsel dönüşüm müjdesi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İlkadım ilçesindeki kentsel dönüşüm ile ilgili miting meydanında verdiği müjdenin büyük bir sevinç ve mutluluk oluşturduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız büyük Samsun mitinginde, şehrimiz için çok önemli projeleri açıklarken İlkadım ilçemizde yapılacak ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili beklenen müjdeyi de verdi. Yıllardır büyük gayret ve çaba göstererek uğraş verdiğimiz İlkadım ilçemizdeki ‘Kentsel Dönüşüm’ ile ilgili çalışmalarımız nihayet gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanımızın 'Samsun İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi çok yakında halledeceğiz' ifadesi gerçekten İlkadımlı hemşerilerimin özlemle çözülmesini beklediği bir meseleydi. Cumhurbaşkanımızdan ve hükümetimizden Allah razı olsun. İnşallah bu müjde ile birlikte İlkadım’da yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. Bu hususta, başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, milletvekillerimize ve parti teşkilatımıza teşekkür ederim. İlkadım İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sağanak yağmura rağmen büyük coşku ile bağrına basan tüm Samsunlulara teşekkür eden Başkan Tok, “Samsun, rekor bir katılımla meydanı hınca hınç doldurdu. Bu kalabalık, 24 Haziran Seçimlerinde Samsun’da rekor oy alacağımızın yansımasıdır. İnşallah, başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’de alınacak rekor oyla Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye şahlanışa geçecektir. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızı sağanak yağmura aldırış etmeden büyük coşku ve heyecanla karşılayan tüm Samsunlu hemşerilerime teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar