Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-05-2019 16:15

İLKADIM'DA TERAVİH BULUŞMALARI HIZ KESMİYOR

Ramazan Ayı'nın bereketi her gün farklı bir mahallede gerçekleşen Teravih Buluşmaları ile devam ediyor.Başkan Demirtaş,her gün farklı mahallelerde cami cemaati ile birlikte kılınan namaz sonrası mahalle sakinleri ile sohbet ediyor.

İLKADIM'DA TERAVİH BULUŞMALARI HIZ KESMİYOR

Her gece İlkadım ilçesinin bir mahallesin'de,mahalle sakinleri ile teravih buluşması kapsamında bir araya gelen Başkan Demirtaş,buluşmalara ara vermeden devam ediyor. Gündüzleri esnaf gezileri ile geceleri ise Teravih buluşmaları adı altında düzenlenen programla ilçe halkının yanında olan Başkan Demirtaş, belediye hizmetlerini vatandaşlara anlatırken vatandaşların istek ve önerilerini dinliyor.
Ramazan Ayı'nın kendine özgü güzellikleriyle manevi dünyamıza zenginlik katığını dile getiren Başkan Demirtaş" Ramazan ayının manevi ruhuna uygun olarak halkımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. İlçemizin farklı bir mahallesinde farklı bir camide teravih namazı kılarak vatandaşlarımızın Ramazan coşkusuna ortak oluyoruz. Ramazan'ın güzelliklerini halkımızla birlikte yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğin bereketini hep birlikte yaşadığımız Teravihler buluşmaları ile gencinden,yaşlısına kadar herkesin birbirlerine kenetlenmesine vesile oluyoruz" dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA