Spor
Giriş Tarihi : 05-06-2021 17:45   Güncelleme : 05-06-2021 17:45

İlyas Kubilay Samsunspor'a veda etti

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sözleşmesi sona eren yeni sezonda takımda tutmak istedikleri İlyas Kubilay Yavuz ile son kez masaya oturdu. Kulübün kendisine önerdiği teklifi beğenmeyen başarılı futbolcu ile kırmızı beyazlı ekibin yollarının kesin olarak ayrıldığı öğrenildi.

İlyas Kubilay Samsunspor'a veda etti

Yılport Samsunspor'da İlyas Kubilay Yavuz'un yeni sezonda takımda olmayacağı artık kesinlik kazandı. Bir süredir Başkan Yüksel Yıldırım ile sıkı bir pazarlık içinde olan başarılı futbolcu ile Samsunspor arasında bugün yapılan son görüşme sonrasında ipler tamamen koptu. Kırmızı beyazlı ekibin kendisine önerdiği ücreti beğenmeyen İlyas Kubilay'ın masadan anlaşamayarak ayrıldığı iddia edildi. 

İPLER KOPTU 

Sezon içerisinde Kırmızı-Beyazlı yönetim Kubilay'ın takımda kalması için gerekli fedakarlıkların yapılacağını ifade etmiş ve son görüşmede ücret konusunda yüzde 50'lik bir artış yaptığı öğrenildi. Bu teklif Kubilay'ın beklediği rakamın altında kalması sonrası taraflar masadan anlaşamayarak ayrıldı. Yaşanan bu son gelişme sonrası İlyas Kubilay Yavuz ile yolların ayrılacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.