Advert
Advert
Advert

İMAR, VERGİ, BEDELLİ ŞİMDİ SIRADA AF VAR?

İmar affı, vergi barışı derken AK Parti bedelli askerlik bekleyen ve 6 milyon insanı ilgilendiren konuyu sonuca bağladı. Şimdi sırada Bahçeli tarafından seçim öncesi gündeme getirilen kader mahkumlarına af konusu var.

İMAR, VERGİ, BEDELLİ  ŞİMDİ SIRADA AF VAR?
Advert

KURBAN BAYRAMINA ÇIKAR MI?
Yeni hükümet sisteminin devreye girmesiyle birlikte toplumsal barışı ön planda tutan AK Parti'nin yüzbinlerce insanın beklediği kader mahkumlarına af konusunu kurban bayramı öncesinde sonuçlandıracağı söyleniyor. Yıllardır büyük bir mücadele veren mahkum yakınları ve aileleri ise bayram öncesinde yeni hükümetten cezaevlerine af konusunda müjdeli bir haber bekliyor.

AF KONUSU GÜNDEMİMİZDE VAR
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 14 temmuz da yaptığı basın toplantısında 'Af konusu gündemimizde. Meclisin açılmasıyla birlikte yasa tasarısı hazırlayıp meclise sunacağız' söylemine rağmen, MHP kanadı bu sorunun kurban bayramı öncesinde çözülmesi için ciddi bir çalışma yaptığı ifade ediliyor. MHP yönetimi hem mahkumlara hem de ailelerine bayramda çifte sevinç yaşatmak istiyor.

SEÇİM SONRASINA BIRAKILDI?
Devlet Bahçeli'nin seçim öncesinde bir televizyon konuşmasında yaptığı, 'Her şeye af getiren AK Parti vatandaşına neden af getirmiyor.' sözleri büyük yankı bulmuş ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim öncesinde af konusunun hassas bir konu olduğunu düşünerek bu konuyu seçim sonrasına bıraktığı ayrıca Adalet Bakanlığı'nın da af konusunda bir çalışma yaptığı söyleniyor.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mehmet     2018-07-17 5000 civarı fetöcü hakim savcı ihraç edildi. 10 bin lerce fetöcu zabıt katibi, adliye personeli ihrac edildi. Bunların elinin değdiği dosya mundar olmuştur. Millet gereğini yaptı; sıra Devletimizde. Acilen Adli Mahkumlara af verilmelidir!
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli: Vatanımıza kem gözle bakan kim varsa o gözü oyarız
Bahçeli: Vatanımıza kem gözle bakan kim varsa o gözü oyarız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda aldığım rakam 1 milyon 600 bin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda aldığım rakam 1 milyon 600 bin