Samsun Haber
Giriş Tarihi : 01-06-2019 17:09

'İnancımızdan gelen zenginliklerimiz bizim en büyük değerlerimizdir'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "İnancımız, örf ve ananelerimiz bizim en büyük zenginliğimiz, birlik ve beraberliğimizin sarsılmaz parçasıdır". dedi.

'İnancımızdan gelen zenginliklerimiz bizim en büyük değerlerimizdir'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı ilçesi Karacaören Mahallesi'nde geleneksel hale gelen iftar buluşmasına katıldı.
Karacaören Mahallesi'nde geleneksel hale gelen iftar buluşması bu yılda devam etti. AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Kadir Gecesi gerçekleşen iftar programına Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Başkanı İsmail Yaman ile birlikte katıldı. Her yıl iftar programına katılan Yılmaz, mahalle sakinleriyle selamlaştı, iftar sonrası sohbet etti. 

'ÇOK BÜYÜK ZENGİNLİKLERİMİZ VAR'
Ramazan'ın bereketinin her yere yansıdığını ifade eden Yılmaz, Kadir Gecesi'nde Karacaören Mahallesi'nde gerçekleşen iftar programında yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
"İnancımız, örf ve ananelerimiz bizim en büyük zenginliğimiz, birlik ve beraberliğimizin sarsılmaz parçasıdır" diyen Yılmaz, "Bizim çok büyük zenginliklerimiz var. Türkiye bu zenginliklerini nesilden nesile aktararak devam ettiriyor. Paylaşmak, gönülleri birleştirmek, güzellikleri ön plana çıkartmak bizim zenginliklerimiz arasında. Ramazan ayının bereketi, her tarafa yansıyor. Gönlü zengin, yüreği geniş insanlarımız, samimi, içten duygularıyla herkesi kucaklıyor. Böyle bir aile ortamında bulunmak bizim için ayrı bir mutluluk." dedi. Yılmaz, iftar programında herkesin Kadir Gecesi'ni ve Ramazan Bayramı'nı da kutladı.

"YILMAZ'A TEŞEKKÜR"
Salıpazarı ilçesi programının ardından AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, açılışı Kadir Gecesi yapılan Kirazlık Mahallesi Merkez Cami'nde teravih namazını kıldı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile birlikte namaz sonrası vatandaşlarla çay içip sohbet eden Yılmaz, güzel bir caminin yöreye kazandırıldığını kaydetti. Togar, caminin yapımı sırasında verdiği katkılardan dolayı Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür etti.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA