Güncel
Giriş Tarihi : 22-06-2020 18:09   Güncelleme : 22-06-2020 18:09

İnci Kolye

Kolye, kadınların en vazgeçilmez tutkularından biridir. Kombin aşamasında en güçlü tamamlayıcılardan olan kolye modelleri, yaz ve kış kreasyonunda birçok  seçeneği ile karşımıza çıkmakta. 

İnci Kolye

Özellikle inci taşlardan oluşan tasarımlar, Mon Reve ayrıcalığı ile vücut buluyor. İnci kolye modellerinde bünyesinde barındırdığı şıklık ve zerafet, stilinize damga vuaracak cinsten.

Özellikle gece şıklığının en göz alıcı aksesuarlarından olan inci kolyeler, üzerinize giydiğiniz saten bir bluz ya da klasik elbiselerinizle muhteşem bir ahenk yakalıyor. Beyazın en güzel tonlarını tasarımlarıyla harmanlayan Mon Reve, her ürününde olduğu gibi inci kolye odağında fark yaratarak rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Dünyanın dört bir yanında ilgi odağı olan eşsiz modelleri ile ünlü isimlerin de tercihi oluyor. Tek sıralı inci kolyeleri bünyesinde barındırarak, sade şıklığınızda etkili dokunuşlar yaratıyor. İhtişamı ve gösterişi sevenler için tasarladığı çok sıralı inci kolye tasarımlarıyla, modaseverlerin stiline dokunuyor. Gold kalın zincirin arasına serpiştirdiği inci detayları, spor şıklığı tercih edenlerin en güçlü tamamlayıcısı oluyor. Modellerinde tercih ettiği inciler, tüm zerafeti ve kalitesi ile beğeninize sunuluyor. Kolyelerin ucunda yer alan minimal detaylar ise, tasarıma bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Takı odağında adeta bir dünya markası olan Mon Reve, şık ve özgün çizgisiyle modaya yön veriyor. Geniş ürün yelpazesi ve eşsiz inci kolye tasarımı ile marjinal modellere imzasını atıyor. Sayfamızda yer alan eşsiz tasarımlar, stilinize ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi için; https://www.shopmonreve.com/kategori/inci-kolye