Güncel
Giriş Tarihi : 30-12-2020 12:27   Güncelleme : 30-12-2020 12:27

İnci Kolye

İnci Kolye

Kolyelerin her zaman en zarifi inci kolye oluyor. Sıra inci ya da tek inci olan kolyeler ile eşsiz bir görünüm yaratılır.

İnci, hem zarif hem de klasik bir his yaratır. Kullanıldığı kıyafete göre, diğer kombinlere göre spor ya da şık bir kombin olabilir. Tamamen sizin için en iyi şekilde sunulacak olan modellerden uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Klasik ya da günlük modeller tercih edebilirsiniz.

İnci Kolye Modelleri

İnci kolyelerin modellerinde çok sayıda seçenek var. Kolye modellerini incelediğinizde altınlar ile kombin edilmiş, gümüşler ile kombin edilmiş olduğunu da görebilirsiniz. Bunun dışında misinaya dizilen inciler de var. Kolye modelleri konusunda son derece geniş bir yelpaze oluşturulduğundan kullanım alanı da geniş olacaktır. Dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

  • Sırataş inci kolyeler
  • Tekli inci kolyeler
  • Deniz kabuğunun içinde inci modelleri
  • Kolyelerde farklı tasarımlar gibi seçenekler çeşitli olarak sunulmuştur.

Doğal İstiridye İnci Kolye Seçimi

İnci kolyelerin günlük kullanımında en çok tercih edilen istiridye içinde olanlardır. İstiridyenin kırılması ve içinden çıkan incinin kafes alanına yerleştirilerek kullanılması sağlanır. Hem bir deneyim hem de bir kolye sunan modelleri de tercih edebilirsiniz. İnce kolye seçiminiz için doğal olan bu şekilde bir tasarım olabilir. Dilerseniz altın olan modellerde taşlı – pırlantalı olan incileri de inceleyerek satın alabilirsiniz. Seçiminizi kolayca yapmanız sağlanır. 

Siz de tüm inci kolye ürünlerine https://www.shopmonreve.com/kategori/inci-kolye adresinden erişebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.