Advert
Advert

İSDEF’da Gökmen Güven Tazeledi

İstanbul Samsun Dernekler Federasyonunun (İSDEF) olağan üstü kongresi gerçekleştirildi. İki lise halinde gidilen kongrede Bahri Gökmen yeniden seçilerek güven tazeledi.

İSDEF’da Gökmen Güven Tazeledi

Esenyurt incirtepe Kültür Merkezinde 334 delegenin 306’sin katılımı ile gerçekleşen delege divan heyetinin oluşturulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.
Görüşülen gündem maddelerinin ardından olağanüstü kongrede seçimlere geçildi. 
İki liste halinde gidilen kongrede kullanılan 188 alan Bahri Gökmen yeniden İSDEF genel başkanlığına seçilerek güven tazelerken,  rakibi Mustafa Tarım 118 oy aldı.
Kongre sonrası bir teşekkür konuşması yapan Bahri Gökmen kongre süreçlerinin bir yenilenme süreci olduğunu belirterek; “İnşallah bundan sonra yolumuza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Şimdi Samsunumuz ve Ülkemiz için birlik ve beraberlik zamanı. Birlik ve beraberliğe en çok İhtiyacı olduğu bu günlerde Samsun olarak ta daha da birbirimize sarılarak hemşerilerimize faydalı olmalıyız. Kazanan Samsun olmuştur. Bu vesile ile bir kez daha Afrin’de ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canları pahasına hainler ile mücadele eden güvenlik güçlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.” Dedi.
Kongreye Samkon Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Siyasi Parti Temsilcileri, Federasyon Başkanları,Dernek Başkanları Esenyurt İl Dernekler Birliğinin Başkanları ve davetliler Katıldılar.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lavrov: ABD'nin amacı Suriye'yi bölmek
Lavrov: ABD'nin amacı Suriye'yi bölmek
Büyük FETÖ operasyonu
Büyük FETÖ operasyonu