Güncel
Giriş Tarihi : 07-02-2019 18:24   Güncelleme : 07-02-2019 18:24

İstanbul Başakşehir Böcek İlaçlama

Yılın her mevsiminde hizmet veren böcek ilaçlama firması www.basaksehirbocekilaclama.gen.tr Başakşehir ve çevresinde faaliyet göstermektedir.

İstanbul Başakşehir Böcek İlaçlama

Yılın her mevsiminde hizmet veren böcek ilaçlama firması www.basaksehirbocekilaclama.gen.tr Başakşehir ve çevresinde faaliyet göstermektedir. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan böcek ilaçlama hizmeti için son derece profesyonel hizmet sunmaktadırlar. Yılın her günü 24 saat ulaşıp hızlı böcek ilaçlama hizmeti sağlamak mümkündür. Fare, bit, pire, kalorifer böceği, hama böceği, akrep ve yılan gibi hem zehirli hem de mikrop yayan haşereleri profesyonelce yok etmektedirler.

Başarılı ve deneyimli çalışma ekibi bulunan Başakşehir böcek ilaçlama her haşere için doğru zamanı ve tekniği belirlemektedir. Müşterilerini mağdur etmeden hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunan firma, ekonomik fiyatları ile müşterilerinin kesesini de düşünmektedir.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Firma sektörde yıllardan beri başarılı hizmetler sunmaktadır. Doğru teknik ve ilaçla her müşterisinin imdadına yetişmektedirler. Firmanın ilaçlama sistemini oluşturan esaslar:

  1. Haşerenin türünü tespit etmek
  2. Haşerenin direncine uygun zirai ilacı belirlemek
  3. Haşerenin yuvalama yerlerini tespit etmek
  4. Haşereye uygun sıvı ya da toz uygulamayı belirlemek
  5. Kokulu ya da kokusuz uygulama yapmak
  6. Ortamı telef olan haşerelerden arındırıp havalandırmak
  7. Gerekli hijyen için müşterileri bilgilendirmek
  8. Haşerenin üreme dönemi ve tekrar oluşmasını engelleyecek planı bildirmek.

Başakşehir Pire İlaçlama

Kan emen bir haşere olan pire, genellikle insan ya da hayvanların yaşadığı alanlarda yoğunlaşmaktadır. Bulaşıcı hastalıkları ve viralenfeksiyonları taşıyıp ciddi bir tehdit unsuru olan pirelerin ilaçlanması da profesyonellik ister.

Başakşehir pire ilaçlama hizmeti veren firma, pirelerin yuvalarını kolaylıkla tespit edebilme tecrübesine sahiptir. Genellikle sulu ilaç uygulaması yapılan pire ilaçlamada püskürtme yöntemi uygulanmaktadır. Hem kokulu hem de kokusuz ilaç uygulaması sayesinde kısa sürede bitlerin dökülmesini sağlamaktadırlar.

Başakşehir Fare İlaçlama

Evlerde sık karşılaşılan haşerelerden biri de faredir. Genellikle yün, kıyafet, yorgan, yastık ve koltuk gibi tekstil ürünlerini kemirerek kullanılmaz hale getiren fareler, mutfakları da işgal edebilirler. En çok karşılaşılan lağım ve fındık fareleri için kesin çözümler üreten Başakşehir fare ilaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Gelişen teknolojiyi de ilaçlama tekniklerine dahil eden firma son derece hızlı ve profesyonel çözümler üretmektedir.