Güncel
Giriş Tarihi : 22-05-2019 13:24   Güncelleme : 22-05-2019 13:24

İSTANBUL WEB TASARIM

Türkiye’de iş dünyasının merkezi neresidir? diye sorsalar hemen hemen herkesin vereceği cevap aynı olurdu herhalde…

İSTANBUL WEB TASARIM

Dolayısıyla bu denli yoğun iş kapasitesi olan bir metropolde faaliyet gösteren firmaların da kendilerini rakiplerine nazaran bir adım daha ön planda tutacak orjinal, daha dikkat çekici fikirleri olmak zorunda. Bunun da yolu elbette ki internet dünyasının o şahane ağlarından yararlanarak kullanıcılarla iletişim kurmak adına web sitesi tasarlamaktan geçiyor…

İstanbul web tasarım hizmetini pek çok web tasarım ajansı müşterilerine sunmaktadır.. Ancak web tasarım işinde başarıyı sağlamak için sadece sıradan bir internet sitesi oluşturmak değil web tasarımın tüm inceliklerini bilip, müşterinin ihtiyaçları dahilinde bir tasarım gerçekleştirmek olacaktır. İstanbul’da web tasarım alanında bu başarıyı sağlayabilmiş pek çok firma olsa da bir kısmı ne yazık ki istenen başarıyı sağlayamamıştır. Bunun da belli başlı bir takım nedenleri vardır elbette…

Web Tasarım’da Dikkat Edilmesi Gerekenler !

1- Web Tasarım işine başlamadan önce müşteriyle bir ön görüşme yapılarak faaliyet alanı, hedef kitlesi, tam olarak nasıl bir hizmet almak istediği vs.. yönünden tüm bilgileri ayrıntısıyla alınmalıdır.

2- Firmaların gereksinimleri doğrultusunda, yaratıcı, dikkat çekici temaların kullanıldığı bir web tasarım hizmeti sunmak açısından çalışmalar yapılmalıdır.

3- Web tasarım içeriklerinin son derece özgün ve kullanıcıların aradıkları şeyi kolayca bulmaları için sade bir tasarım modeli tercih edilmelidir.

4- Kaliteli ve pozitif sonuç almayı hedefleyen bir web tasarımın olmazsa olmazı mobil uyumlu olup olmadığıdır. Dolayısıyla web tasarımlarının mobil uyumlu olması çok büyük önem teşkil etmektedir.

5- İstanbul web tasarım dizaynına başlarken site alt yapısının çok sağlam olması gerekmektedir. Bunun için gerekli çalışmalar yapılarak, sitenin çökme, banlanma, sürekli yavaşlama veya kesilen bağlantı sorunlarına yol açmamak adına alt yapı çalışmalarını bu doğrultuda yapmak gerekir. Örneğin wordpress doğru bir tercih olacaktır. Zira dünyanın neredeyse dörtte birinin, web tasarım alanında wordpress’i tercih ettiği biliniyor.

6-Web tasarım dizaynında özellikle kullanılan tema çok önemlidir. Burada önemli olan öncelikle firmayla uyumlu olup, site içindeki kategorilerin doğru çalışıp çalışmadığıdır. Örenğin, kullanıcı siteye girdiğinde aradığı ürünle çok alakasız bir görünümle karşılaşması veya herhangi bir sekmenin çalışmaması anında siteyi terk etmesine neden olacaktır.

İstanbul web tasarım alanındaki son gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam ediniz…

Detaylı bilgi için: https://kolaypazarlama.net/istanbul-web-tasarim/

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA