Advert
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 05-08-2019 12:50

İŞTE BU! CANİK MECLİS ÜYELERİNDEN ANLAMLI BAĞIŞ

İYİ Parti Canik Meclis Grubunun önergesiyle tüm siyasi parti meclis üyelerinin oturum paraları Samsun Üniversitesi'ne derslik yapmak üzere bağışlandı.

İŞTE BU!  CANİK MECLİS ÜYELERİNDEN ANLAMLI BAĞIŞ

İYİ PARTİ'NİN ÖNERGESİ KABUL EDİLDİ
Canik Belediyesi'nin geçtiğimiz hafta yapılan grup toplantısında anlamlı bir projeye imza atıldı. İYİ Parti Canik Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Ali Alper meclise bir önerge vererek meclis üyelerinin biriken oturum paralarını Samsun Üniversitesi'nde yapılacak bir dersliğe bağışlanmasını önerdi. Yapılan görüşmeler sonucunda siyasi partilerin tüm meclis üyeleri bu öneriyi kabul ederek alacakları oturum paralarının üniversiteye derslik yapılması için bağışlama kararı aldı.

OTURUM PARALARINI HEPSİ BAĞIŞLADI
Bu kararın ardından İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Canik Belediye Meclis Üyesi Ali Alper yaptığı açıklamada; 'İçeride birikmiş olan yaklaşık 11-12 oturum paramız bulunmaktaydı. Arkadaşlarımızla yaptığımız iştişare neticesinde bu paranın Samsun Üniversitesi'nde yapılacak bir dersliğe bağışlanmasını talep ettim. Sağolsunlar kabul ettiler. Meclise önerge verdik. Tüm siyasi parti temsilcileri bu olaya sıcak baktı ve önergemiz kabul edildi. Hepsine teşekkür ediyorum.' dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA