Advert
Advert

İYİ PARTİLİ TAN CANBAY: SAMSUN İYİ OLACAK

İyi Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Tan Canbay, ' Türkiye'de yeni bir dönem başlıyor. Değişime hazır olun' dedi.

İYİ PARTİLİ TAN CANBAY: SAMSUN İYİ OLACAK

DEĞİŞİM İYİ PARTİ İLE BAŞLAYACAK

İyi Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, İnşaat Mühendisi Tan Canbay önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin iktidar değişikliğine ihtiyacı olduğunu belirten Canbay; 'Genel Başkanımız Meral Akşener'le İyi Parti 24 Haziran seçimlerinde yeni bir süreci başlatıp, Türkiye'yi inşa edecek. 16 yıldır ülkeyi yöneten AK Parti iktidarı hem yorgun hem de yıpranmış durumdadır. Türk halkı artık değişim istiyor. Bu değişimi başlatacak tek parti İyi Parti'dir' dedi.

AKŞENER'LE HALKIN SEVGİ BAĞI VAR

Meral Akşener'in, Türk halkıyla ciddi bir bağ kurduğunu, bunun da zaman içinde sevgiye dönüştüğünü dile getiren Canbay;'Sayın Akşener, tecrübesi, azmi, duruşu, öngörüsü ve dürüstlüğüyle Türk halkı tarafından kabul görmüş bir liderdir. Türkiye'de bu yıl içinde erken seçim olacağını öngören Sayın Akşener'dir. Şimdi milletimiz 24 haziranda onu Cumhurbaşkanlığına getirerek yeni ve güzel bir dönemin startını vererek ödüllendirecektir. Buna bütün kalbimle inanıyorum' dedi.

SAMSUN'UN SORUNLARINI BİLİYORUZ

Samsun'un sorunlarını, özlemlerini, beklentilerini içeren projeleri hazırladıklarını belirten Canbay, 'Ben inşaat mühendisi ve proje adamıyım. Milletvekili seçildiğim takdirde gece gündüz çalışarak Samsun için mesai harcamaya hazırım. Karadeniz'in incisi Samsun'u layık olduğu yere taşımak hepimizin görevidir. Siyasetçi olarak bu konuda üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Samsun her şeyin en güzelini hak eden bir şehir. Samsun'a sahip çıkmakta bizim 1. vazifemizdir.' diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması