Advert
Advert

Kalem Etek Kombini Farklılık Kazandırır

Kadınların giysi dolabında vazgeçilmez parça olarak kalem etek her zaman vardır.

Kalem Etek Kombini Farklılık Kazandırır

Şıklık ve uyum adına tercih edilme sebebi aslında kombin oluşturmada son derece kolaylık sağlamasıdır. Bu kombin hazırlama sırasında önemli olan birkaç dikkat edilmesi gereken noktanın atlanmamasıdır. Kalem etek giyilirken joker parçanın bu noktada toplanması, başka dikkat çekici bir parça olmamasına özen gösterilmemelidir. Tek renk ve abartıdan uzak olunmalıdır.

Kalem Etek Nasıl Kombinlenir?

Kalem etek kombinlerinde şıklık ön plandadır. Etek boyu kişiye özel tercihlidir. Beyaz bir gömlekle kombin her zaman tercih edilendir. Şık bir fular, çanta ve ayakkabı ile kombin alkışlanacak özelliğe kavuşur.

Kalem etek aynı zamanda hem spor hem şık bir tarz meydana getirdiğinden dikkat edilmesi gereken üst parça ile ayakkabıyı dikkatle seçmektir. Özellikle kumaşı vücuda oturan tipte ise kuşkusuz vücut yapısının buna uygun olması gerekli olan noktadır. Zira vücut hatlarını tamamen belli eden bir parçadır. https://www.dilvin.com.tr/etek-modelleri sitesinden vücut yapınıza uygun seçimleri yapabilir, en güzel kombinleri oluşturabilirsiniz.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama müjdesi
20 bin öğretmen atama başvuru tarihi belli oldu
20 bin öğretmen atama başvuru tarihi belli oldu