Siyaset
Giriş Tarihi : 28-04-2019 13:16   Güncelleme : 28-04-2019 13:16

KARAASLAN’DAN AK PARTİ KAMPI’NDA BAŞKANLARA ŞEHİRCİLİK SUNUMU

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kızılcahamam’da AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Açılış Konuşması’yla başlayan 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın ilk gününde Başkanlık çalışmaları ve şehircilikte yeni yol haritasını içeren seçim manifestosu hakkında kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.

KARAASLAN’DAN AK PARTİ KAMPI’NDA BAŞKANLARA ŞEHİRCİLİK SUNUMU

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında gerçekleştirilen, 31 Mart seçimlerinden sonra yapılan ve AK Parti teşkilatlarıyla Belediye Başkanları’nı bir araya getiren, seçim sonuçlarının değerlendirilerek yeni yol haritalarının belirleneceği kamp bu denli geniş katılımlı olması yönüyle bir ilk olma özelliği taşıyor.

Karaaslan, basına kapalı geçen toplantıda AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın çalışma alanları ve projeleri ile yeni şehircilik vizyonu çerçevesinde bir sunum yaptı.

AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na; Bakanlar, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyeleri, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları MYK Üyeleri, İl Başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Büyükşehir, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekilleri ve İl Genel Meclis Başkanları katıldı.

AK Parti’nin Kızılcahamam Kampı’nın genel istişare ve değerlendirmelerin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı Kapanış Konuşması’yla sona ermesi bekleniyor.