16 HAZİRAN 2019 Pazar 00:35
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-03-2019 13:08   Güncelleme : 07-03-2019 13:08

KARAASLAN’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KARAASLAN’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi,

“Kandil geceleri; rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı, toplumu oluşturan bireylerin birbirinden güç aldığı, cömertliğin, diğergamlığın, paylaşmanın, yardımlaşmanın, merhamet duygusunun doruğa çıktığı kıymetli ve müstesna zaman dilimleridir.

Rahmet, mağfiret ve bereketi bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi olan Regaip Kandili’ne milletçe bir kez daha ulaşmanın huzur ve mutluluğu içindeyiz. Regaip Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç ayları ve bu mübarek geceyi en iyi şekilde değerlendirerek birbirimize kenetlenmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz.

Dünya mazlumlarının güvenli sığınağı, yeryüzünde insanlık ve adaletin yegâne savunucusu ve temsilcisi olan ülkemizin ve ilerlememizin önüne çıkarılan tüm engelleri aşarak tarihi sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirebilmek için bugün birlik ve beraberlik içinde olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Regaip gecesini tebrik ediyor, Yüce Mevla’mdan üç ayların ve bu mübarek gecenin bereket ikliminin insanlığın hidayetine, barış ve huzuruna vesile olmasını, tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Rabb’imden niyaz ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA