Samsun Haber
Giriş Tarihi : 01-04-2022 14:32

KARAASLAN’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Ramazan Ayı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KARAASLAN’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi,

“Yüce Allah’ın lütfunun, rahmetinin ve mağfiretinin yeryüzünü kuşattığı, Mübarek Üç Aylar’ın sonuncusu olan Ramazan-ı Şerif’i sağlık içinde karşılamanın huzurunu yaşıyor, bizi bir kez daha bu mübarek zaman dilimine eriştirdiği için Rabb’imize hamdediyoruz.

On bir ayın sultanı Ramazan bizlere sabrı, kanaati, yardımlaşmayı, paylaşmayı öğreten, ihtiyaç sahiplerini gözetmemizi öğütleyen kutlu bir vakittir. Toplumları birbirine yakınlaştıran, kalpleri ortak bir heyecanda bir araya getiren bu özel ay sosyal hayatımıza kazandırdıkları açısından da şüphesiz çok anlamlıdır. Sofralarda buluştuğumuz, sahurun bereketini, iftarın sevincini paylaştığımız Ramazan-ı Şerif millet olarak bizi birbirimize daha da yakınlaştırmaktadır.

Geçtiğimiz birkaç yılda hayatımızı büyük oranda etkileyen ve bazı kısıtlamaları beraberinde getiren koronavirüs pandemisi nedeniyle Ramazan’ı hep birlikte idrak edememiştik. Bu sene salgın tedbirlerini elden bırakmadan Ramazan’ı ailemizle, yakın çevremizle, komşularımızla aynı ortamda geçirebilmemizi, hayırlı işlerimizin sayısının artmasını, iyiliklerimizin çoğalmasını Rabb’imden niyaz ediyorum.

Sevdiklerimizle sağlık içinde yeniden bir araya geleceğimiz, coşkuyla idrak edeceğimiz nice bayramlara ulaşmamız temennisiyle, rahmet ayı Ramazan-ı Şerif’in aziz milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini diliyorum.”