Güncel
Giriş Tarihi : 29-04-2019 18:08   Güncelleme : 29-04-2019 18:08

KARAASLAN’DAN TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINA TEBRİK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 25-28 Nisan tarihleri arasında Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen Okul Sporları Türkiye Şampiyonası’nda “Genç Kızlar” Kategorisi’nde Türkiye Şampiyonu olan Alaçamspor Bocce Takımı’nı tebrik etti.

KARAASLAN’DAN TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINA TEBRİK

Okul Sporları Türkiye Şampiyonası’ndan başarıyla dönen Alaçamspor Bocce Takımı Antrenörü Gökhan Bozdemir’i telefonla arayarak tebrik eden Karaaslan, sporculara ulusal ve uluslararası platformlarda elde ettikleri başarılı sonuçlar nedeniyle teşekkür etti, takıma desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Alaçamspor Bocce Takımı’nın hem Alaçam’ın hem de Samsun’un adını yurt içinde ve yurt dışında kazandığı başarılarla duyurduğunu ifade eden Karaaslan, “Mersin’de düzenlenen şampiyonada, kendi bölgelerinde derece yapmış 24 takım ile yarışan ve Samsun’umuzu temsil eden Alaçamspor Bocce Takımı’mızı elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu nedeniyle kutluyorum. Takımımıza her türlü desteği veren, gençlerimizi teşvik eden Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile takım antrenörümüze ve en çok da bizlere bu gururu yaşatan sporcularımıza yürekten teşekkür ediyorum. Takım ruhuyla ve yüksek bir motivasyonla çıktıkları her müsabakadan başarıyla dönerek göğsümüzü kabartan Alaçamspor Bocce takımımızın, bundan sonraki organizasyonlarda daha büyük başarılar kazanarak bizleri gururlandırmaya devam edeceklerine gönülden inanıyorum.” açıklamasında bulundu.