Samsun Haber
Giriş Tarihi : 23-06-2020 23:20   Güncelleme : 23-06-2020 23:20

KARACA: FİNAL OKULLARI SAMSUN'UN GÖZ BEBEĞİDİR

Final Okulları Genel Müdürü Cengiz Karaca 20 yıldır sürdürdükleri başarılarının arkasında güven ve samimiyet olduğunu söyledi.

KARACA: FİNAL OKULLARI SAMSUN'UN GÖZ BEBEĞİDİR

Önce insan önce eğitim
Pandemi sürecinde her sektörde olduğu gibi eğitim kurumlarının da ciddi anlamda etkilendiğini ancak bu süreçte öğrencilere internet üzerinden eğitim vererek derslerinden geri kalmamalarını sağlamaya çalıştıklarını belirten Karaca; 'Final okullarının en büyük özelliği şirket sahiplerinin öğretmen kökenli insanlar olmasıdır. Biz hiç bir zaman bu kurumu ticarethane olarak görmedik 'Önce eğitim önce insan' diyerek buralara geldik. Yıllardır başarılı bir eğitim kurumu olmamızın arkasında bu gerçek yatıyor.' dedi.

Güven ve samimiyet önemli
Şu ana kadar yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen eğitim kurumlarından ayrılan tek bir öğrenci dahi olmadığını sözlerine ekleyen Karaca; 'Bizim gerek velilerimiz gerekse öğrencilerimizle gönül bağımız var. Final okullarında okuyan her öğrenci huzurlu ve ciddi bir ortamda eğitimini alacak velilerimiz ise bizlere teslim ettiği evladının güvenli ellerde olduğunu bilecek. İşte bu karşılıklı güven ve samimiyet Final Okullarının başarısını 20 yıldır ortaya koyuyor. Bu duruşumuzdan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Final okulları Samsun'un gözbebeği okullarından biridir.' diye konuştu.

Samsun medyasu çok güçlü
Samsun medyasının çok güçlü olduğunu Samsunhaber.com'u ise her zaman takip ettiklerini belirten Karaca; ' Samsun'da olan biten her şeyi sizlerin sitesinden rahatlıkla takip ediyoruz. Ciddi bir yayın organı olmanızdan dolayı da sizleri kutluyorum. Medya bir toplumun gözü kulağıdır. Seviyeli, güvenilir ve saygın bir şekilde  mesleğinizi icra ettiğinizi görüyoruz. Çalışmalarınızda ise üstün başarılar diliyorum.' diyerek sözlerini tamamladı.