Advert

Karaduman’dan Taşçı’ya ziyaret… ‘Biz güçlü bir aileyiz…’

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Taşçı, “AK Kadrolar olarak biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Milletimize karşı sorumluluklarımızın bilincinde, durmaksızın çalışıyoruz” dedi.

Karaduman’dan Taşçı’ya ziyaret… ‘Biz güçlü bir aileyiz…’

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti. İl Başkanı Karaduman’a belediyenin tamamlanan, devam eden ve planlanan projelerinde gelinen son durumlar hakkında bilgi veren Başkan Taşçı, “Milletimizin bize duyduğu büyük güvene layık kalmak için, dur durak demeden üretiyoruz, çalışıyoruz” dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman’ın ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Farklı görevlerde bulunsak da, hepimizin ortak amacı, ülkemizin, bölgemizin, şehrimizin daha da gelişmesidir. AK Kadrolar olarak biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Milletimize karşı sorumluluklarımızın bilincinde, durmaksızın çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda, birlikte hareket ediyoruz. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, partimizin kuruluşundan bu yana mücadele eden bir dava neferi. Yeni görevinin üstesinden başarıyla geleceğine, Samsun ölçeğinde partimize güç katacağına olan inancımız tam. Hep birlikte, omuz omuza mücadele ederek, milletin partisi AK Parti’yi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başarıyla temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Partili olmanın büyük bir sorumluluk olduğuna dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, “Milletimiz, kurulduğu günden bu yana her zaman AK Partinin yanında oldu. Girdiği her seçimde, hem ülke hem de yerel ölçekte yönetimi AK Kadrolara veriyor. Bu bir güvenin ürünüdür. Bu güven beraberinde bizlere büyük sorumluluklar yüklüyor. Samsun’da bizler bu sorumluluğun bilincinde, tüm kadrolarımızla büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı da bu uyumun önemli örneklerinden birisidir. Gerçekleştirdiği çalışmalar, hayata geçirdiği projelerle başarılı çalışmalar gerçekleştiren Başkan Taşçı’nın her zaman destekçisiyiz. Bizler de Atakum İlçesinin daha da gelişmesi için sürdürülen bu çalışmalarda üzerimize ne düşerse yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-03-09 Siz güçlü ailesiniz gücünüz artsında ama bizede hissettirin gücünüzü Bahçelerimiz işgal edilip bar olduğunda doğanlar asker mahkeme yıkım verdiğindekilerde okullu oldu.Geçen yılda öte ki bahçeler sökülürken zabıtalar izleyip yargıya verin yazısı geldi açık yerlere bld.çevre mühen disler kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatI verdi açıkda içenler canlı konserler anamız ağlıyo Çıkıpda cumanız mubarek olsun diyenler atakum denizevler 214 sokağa cumaları gelse lütfen evlerde yaşanılmıyo ah ediyoz
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balyoz davasının eski hakimine FETÖ üyeliğinden 12 yıl hapis
Balyoz davasının eski hakimine FETÖ üyeliğinden 12 yıl hapis
Artvin’de, harabe 6 evde, 97 seçmen çıktı
Artvin’de, harabe 6 evde, 97 seçmen çıktı