Spor
Giriş Tarihi : 05-05-2020 19:15   Güncelleme : 05-05-2020 19:15

Karşısına çıkacak bedel ne olursa olsun Nurullah’ı vermeyiz!

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "O çok kaliteli ve yetenekli, bu yaşta önemli yere gelmiş, daha gelişmesi gereken bir durumda. İnşallah ilerleyen senelerde Avrupa'da olacak" dedi.

Karşısına çıkacak bedel ne olursa olsun Nurullah’ı vermeyiz!

Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Samsun Gazetesi Spor Servisi'nden Salim Yıldız'a konuştu. Kalecileri Nurullah Aslan, hiçbir takıma transferinin söz konusu bile olamayacığının altını bir kez daha çizen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, konuyla ilgili olarak şunları söyledi;

BENİM İÇİN ÖZEL BİR İNSAN 
"Nurullah, benim için çok özel bir insan. Ben Nurullah’ın babası Abdullah Aslan ile uzun yıllar aynı takımda forma giydim. Mekanı cennet olsun. Nurullah bize babasının emaneti. O çok kaliteli ve yetenekli, bu yaşta önemli yere gelmiş, daha gelişmesi gereken bir durumda. İnşallah ilerleyen senelerde Avrupa'da olacak. 

HİÇBİR KULÜBE VERMEYECEĞİZ
Ama şu anda Nurullah’ın olması gereken yer Samsunspor. O yüzden önümüzdeki senenin planlamasında her hangi bir kaleci arayışımız yok. Şuan transferde kaleyi kapattık. Karşısına çıkacak bedel ne olursa olsun Nurullah’ı vermeyiz. Türkiye’den hiçbir kulüp Nurullah için Samsunspor’u tatmin edecek bir rakamı da veremez."