Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-12-2019 11:50

Kavaklılar Atakum'da Tirit Gecesi'nde buluştu

Atakum Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen tirit Gecesi'nde birlik ve beraberlik mesajları verildi. 

Kavaklılar Atakum'da Tirit Gecesi'nde buluştu

Atakum Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin 9. Geleneksel tirit Gecesi Atakum Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde yoğun bir katılım ile gerçekleşti. 
Geceye, Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, işadamları, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının üyeleri ve Atakum ilçesinde yaşayan Kavaklılar katıldı. 


Programın açılış konuşmasını yapan Atakum Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı av. Erhan Çankaya, "Yönetim olarak göreve geldiğimiz günden itibaren dernekçilik adına güzel çalışmalara imza attığımızı inanıyoruz. Bu süreçte hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içinde iyi gününde, kötü gününde yanında olduk, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmaya çalıştık. Bugün davetimize icabet ederek bizleri çok mutlu ettiniz, siz değerli hemşehrilerimize, bu organizasyonda emeği geçen herkese ve başta Akkisan Kireç olmak üzere tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyorum." diyerek sözlerine son verdi. 
Protokol konuşmalarının ardından davetlilere  tirit ikramında bulunuldu.