Samsun Haber
Giriş Tarihi : 01-05-2022 21:14   Güncelleme : 02-05-2022 00:32

KAVSİYAD'ın İftar Programı Yoğun İlgi Gördü!

Samsun'da Kavak Sanayici İş İnsanları Yöneticileri ve Akademisyenleri Derneği'nin (KAVSİYAD) düzenlediği iftar programında çok sayıda siyasi, dernek mensupları, Gazeteciler Cemiyeti, oda başkanları ve vatandaş bir araya geldi.

KAVSİYAD'ın İftar Programı Yoğun İlgi Gördü!

Sheraton Grand Samsun Hotel'de gerçekleştirilen iftar programına katılım gösteren misafirler oruçlarını açtılar. Oruçların açılmasının hemen ardından katılım gösteren davetlilere teşekkür eden KAVSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pişkin, "Genç kardeşlerimize eğitim desteği sağlamak üzere çıkmış olduğumuz bu kısa sürede sosyal yardımlarla ulaşma sevincini kısa sürede yaşadık. 2022 Eylül ayı itibariyle 100 genç kardeşimize eğitim burs sağlayacağımızın ayrı bir gururunu yaşamaktayız. Birlik ve beraberlik adına bizler için çok kıymetli olan bu gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için her birinize teşekkür eder saygı ve şükranlarımı sunarım" dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Pişkin'in konuşmasının ardından konuşmacı olarak MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, DEVA Partisi İl Başkanı Kebire Birer Türk, Atakum Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Şevket Özkaya da birlik ve beraberlik mesajı vererek, KAVSİYAD yönetimine çalışmalarında başarı diledi.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Yapılan konuşmaların ardından Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Osman Yılmaz'a, eski Kavak Belediye Başkanı ve Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Ün'e, İlkadım Kurucu Belediye Başkanı Ahmet Okuyucu ve MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Genel Sekreterliğini yapan Ömer Haluk Pirimoğlu'na; KAVSİYAD'a gösterdikleri ilgi ve alaka münasebetiyle plaket takdim edildi.

Program, sanatçı olarak davet edilen Oğuz Kızıklı'nın ilgi çeken kum sanatı gösterisinin ardından sona erdi.