Advert
Advert

KAYA AŞÇI SAMSUNSPOR'A BAŞKAN OLACAK MI? İŞTE O SORUNUN CEVABI

Astas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı, bugün Samsun Valisi Osman Kaymak'la İstanbul'da yapılan 2 saatlik görüşmenin detaylarını Meydannet.com'a anlattı.

KAYA AŞÇI SAMSUNSPOR'A  BAŞKAN OLACAK MI? İŞTE O SORUNUN CEVABI

ŞEREF VE ONUR DUYDUM

Samsun'un çok değerli bir Valiye sahip olduğunu, Samsunspor için ortaya koyduğu çabanın takdire şayan bir durum olduğunu belirten Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı;' Sayın Valimizin İstanbul'da şahsımı ziyaret etmesi ve Samsunspor başkanlığı için teklif yapması beni son derece mutlu etti. Samsun'un en büyük markası olan Samsunspor'da başkanlık yapmak büyük bir şeref ve onurdur. Bunları Sayın valimize anlattım. Ancak işlerimizin yoğunluğu ve içinde bulunduğumuz şartlar şu an için bu önemli görevi kabul etmemize engel olmuştur.' dedi.

HER ZAMAN YANINDAYIM
35 yıldır İstanbul'da yaşayan bir iş adamı olarak Samsun'la ve Samsunspor'la bağlarını hiç koparmadığını ve üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştığını ifade eden Aşçı;'Sayın Valimiz Samsunspor'a öyle gönül vermiş ki, eğer bu takım bu sezon başarılı olacaksa bundaki en büyük pay Sayın valimizindir. Ben de Samsunlu bir iş adamı olarak Samsunspor'un her zaman yanında oldum bundan sonra olmaya devam edeceğim. Bizler İstanbul'da bir aile şirketiyiz ve böylesine değerli bir görevi kabul edebilmemiz için bunun altyapısını oluşturmak gerekiyor.' diye konuştu. 

VALİMİZE SAHİP ÇIKALIM
Samsunlulara çağrı yapan Aşçı sözlerini şöyle tamamladı:'Her ne pahasına olursa olsun 52 yıllık tertemiz bir maziye sahip olan, Türk futboluna nice yıldızlar kazandıran ve Türkiye'nin bir çok futbol kulübünde olmayan güçlü bir taraftar kitlesine sahip olan Samsunsporumuz bu sene ligde kalacak ve eski günlerine yeniden geri dönecektir. Valimize Samsunlular olarak ciddi anlamda sahip çıkıp ona destek vermek hepimizin görevidir. Kendisine de her zaman yanında olacağımıza dair söz verdim. Samsun'un, Samsunspor için kenetlenmekten başka çaresi yoktur.'Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması