Advert

KAYA AŞÇI VE SAVAŞ OTRUŞ'U MECLİSTE GÖRMEK İSTİYORUZ

ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ünlü iş adamı Kaya Aşçı ve Bursa Samsun Dernekleri Federasyonu (SAMDEF) Başkanı Savaş Otruş'u mecliste görmek istediklerini belirten İstanbul ve Bursa'da yaşayan gurbetteki Samsunlular, her iki iş adamı için sosyal medyadan kampanya başlatacaklarını ifade ettiler.

KAYA AŞÇI VE SAVAŞ OTRUŞ'U MECLİSTE GÖRMEK İSTİYORUZ

KENDİ ALANINDA BAŞARILI İSİMLER

Samsun'un yetiştirdiği önemli iş adamlarından Kaya Aşçı ve SAMDEF Başkanı Savaş Otruş'u 24 Haziranda yapılacak olan seçimlerde mecliste görmek istediklerini belirten gurbetteki Samsunlular; 'Çok değerli 2 iş adamımız her türlü sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yanımızda oldular. Samsun adına yapılan tüm etkinliklerde ise taşın altına ellerini koymaktan geri kalmadılar. Samsunlular bu 2 değerli insana sahip çıkmalıdır. Bizler hem İstanbul'da hem de Bursa'da sosyal medyadan Sayın Cumhurbaşkanımıza çağrıda bulunarak bu değerlerimizi mecliste görmek istediğimizi duyurmak istiyoruz.' dediler.

SİYASET BU İSİMLERİ DEĞERLENDİRMELİ

İstanbul'da 470 bin, Bursa'da ise 250 bin Samsunlunun yaşadığına dikkat çeken gurbetteki Samsunlular;'Türkiye'nin dört bir yanında Samsun'u temsil eden bir çok sivil toplum örgütleri bu iki özel isme tam destek vereceklerdir. Gerek tecrübeleri gerekse iş hayatındaki üstün başarıları Aşçı ve Otruş'un ne kadar özel insanlar olduğunu zaten belli ediyor. Bu insanlara siyaset alanında bir görev verildiğinde inanıyoruz ki, Samsun ve ülkemiz adına ciddi bir kazanım olacaktır. Bizleri mecliste başarılı bir şekilde temisl edecekelerine gönülden inanıyor ve kendilerini sonuna kadar destekliyoruz.' diye konuştular.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Samsunlu     2018-04-21 Allah korusun.
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı