Advert

Kazım Yılmaz Samsun'un gururudur

Samsun'un önemli iş adamlarından Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz'la ilgili iddialara vatandaşlar sert tepki gösterdi.

Kazım Yılmaz Samsun'un gururudur

Samsunlu iş adamı Kazım Yılmaz'la ilgili son dönemde bazı basın yayın organlarında yayınlanan haberlere Samsunlulardan tepki geldi. Yılmaz'ın hem Samsun'da hem de Türkiye'nin değişik illerinde çok önemli yatırımları olduğu binlerce insana halen istihdam sağladığı belirtilirken, şirketlerinin ve kendisinin Samsun'da vergi rekortmeni olduğu ifade edildi.

Başkan Yılmaz'ın Samsun'un yetiştirdiği en önemli iş adamlarından biri olarak hak etmediği şekilde yapılan haberlerin doğru olmadığı belirtilen Samsunlular, şehrimizin köklü ailelerinden biri olan Yılmaz'ın dün olduğu gibi bugünde yarında Samsun'a ve ülkeye hizmetlerinin devam edeceği söylendi.

Samsun'da Kazım Yılmaz gibi iş adamlarının değerinin bilinmesi gerektiğini belirtilen Samsunlular, "Yılmaz ailesinin Samsun'a sağladığı katkıların bundan sonrada tüm hızıyla devam edeceğine inanıyoruz. Samsun'da ve Türkiye'nin dört bir tarafırnda milyonlarca lira yatırımı bulunan Yılmaz ailesinin bu tür yıpratılmasını doğru bulmuyoruz" şeklinde konuştular.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balyoz davasının eski hakimine FETÖ üyeliğinden 12 yıl hapis
Balyoz davasının eski hakimine FETÖ üyeliğinden 12 yıl hapis
Artvin’de, harabe 6 evde, 97 seçmen çıktı
Artvin’de, harabe 6 evde, 97 seçmen çıktı