Advert
Advert
Advert

Kazım Yılmaz yeniden başkan seçildi

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB), geçen hafta başında ki organ seçimlerinin ardından ikinci aşama olan yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeliği seçimi için sandık başına gitti. ÇTB’nin iki dönemdir başkanlığını yürüten Kazım Yılmaz, tek liste girdiği seçim sonrası yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Kazım Yılmaz yeniden başkan seçildi
Advert

Çarşamba Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda yapılan seçimde, Çarşamba İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı tarafından yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeliği için sandık kuruldu. 2 Nisan Pazartesi günü meclise seçilen 14 üye “hayırlı olsun” dilekleriyle oy kullandılar. Seçim sonucu Kazım Yılmaz ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı olarak üçüncü kez seçilirken,  Servet Zeren Başkan Yardımcısı oldu. Remzi Erdönmez ile Sezai Atsan ve Erol Akça’da yönetim kurulu üyeleri oldular.

Hacı (Ali) Toraman Meclis başkanlığına seçilirken, 2 Nisanda ki organ seçimlerinde meclis üyeleri; Kazım Yılmaz, Nurettin Öztekin, Remzi Erdönmez, Hacı (Ali) Toraman, Servet Zeren, Sezai Atsan, Yaşar Asma, Erol Akça, Murat Yaralı, Mehmet Arslan, Mehmet Çalışkan, Murat Şen, Hüseyin Işık ve Davut Yazıcı isimlerinden oluşmuştu.

Kazım Yılmaz, Nurettin Öztekin, Remzi Erdömez TOBB genel kurul delegesi olarak çıkarken, Disiplin Kurulu da: Ferdi Çalışkan, Erdal Akça, Mete Toraman, Fatih Şengül, Harika Çiçek ve İlhan Peker isimlerinden meydana geldi.

“KAZIM YILMAZ, TEŞEKKÜR ETTİ”.

Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz organ seçimlerinin ikinci etabını tamamladıklarını belirterek, “Üyelerimizin seçtiği meclisimiz ikinci aşama seçimin de yönetim kurulumuza 4 yıllığına görev verdi.  Ayrıca disiplin kurulu ve TOBB delegelerimiz belirlendi” dedi. Yeni dönemin hayırlı olmasını da dileyen Kazım Yılmaz,”Değerli üyelerimiz, kıymetli iş adamlarımız, üçüncü dönemde talip olduğumuz borsa yönetimi seçimine sizlerle birlikte tek liste olarak girdik. Üyelerimize, meclis üyelerimize ve gösterdiğiniz katılımdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

YILMAZ: AYNI KARARLILIKLA ÇALIŞACAĞIZ

Borsa üyeleri, iş adamları ve şehirleri için çalışmalara ara vermeden aynı kararlılıkla devam edeceklerinin altını çizen Kazım Yılmaz,  “Değer katacak projelerimizle gerek ülkemiz, gerek kentimiz, gerek tarım sektörümüz için daha fazla çalışacağız. Çünkü bizim daha fazla çalışmaya, daha çok üretmeye ihtiyacımız var. Yalnızca alanımızda değil;  öğrencilerimiz için, devletimiz için, Çarşambamız için, engellilerimiz ve yaşlılarımız ile ihtiyaç duyan her bir kişi için sosyal projelerde yer alarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun liderliğinde iş dünyamız için üretmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Hep beraber, huzur içinde yaşayacağız
Kılıçdaroğlu: Hep beraber, huzur içinde yaşayacağız
Bakan Varank: Bu coğrafyadaki terör bataklığını kurutmak üzereyiz
Bakan Varank: Bu coğrafyadaki terör bataklığını kurutmak üzereyiz