Spor
Giriş Tarihi : 02-06-2021 17:41   Güncelleme : 02-06-2021 17:41

Kerem Can Akyüz sessizliğini bozdu...

Kerem Can Akyüz, "Medyaya servis edildiği gibi prim pazarlığı, Ertuğrul hoca ile kavga ve kulüpte huzursuzluk çıkartmak gibi olaylarda asla ve asla yaşanmadı. Bundan önceki kulüplerde yaşamadığım gibi. Bazı kişisel hataların üzerini örtmek için yapılmış planlı ve çok ayıp suçlamalar ile karşı karşıya kaldım..."

Kerem Can Akyüz sessizliğini bozdu...

Yılport Samsunspor tarafından sezonun son haftalarında süresiz kadro dışı bırakılan oyuncularından Kerem Can Akyüz, suskunluğunu bozdu. Bugüne kadar takımın havasını bozulmaması için sustuğunu dile getiren Kerem, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Bugüne kadar gelinen süreçte arkadaşlarım play off mücadelesine zarar vermemek adına sustum. Ligin bitimine 3 hafta kala sebebini bilmeyerek ve tarafıma bildirilen sebep olarak 'görülen lüzum üzerine' diye teblig edilen dayanıksız ve acımasız bir kararla kadro dışı bırakıldım. 

HAKSIZLIĞA UĞRADIM 

Samsun yerel medyasında yer alan ve kulüp başkanı tarafından asılsız suçlamalar ile bizler Samsunspor taraftarı önüne malzeme olarak atıldık. Ben ve ailem bu zamana kadar çok üzüldük fakat bu açıklama elzimdi. Atatürk'lü arma üzerimdeyken gerek antrenmanda gerek çıktığım maçlarda hiçbir zaman armaya ve takımıma ihanet etmedim ve mücadeleden kaçmadım. Medyaya servis edildiği gibi prim pazarlığı, Ertuğrul hoca ile kavga ve kulüpte huzursuzluk çıkartmak gibi olaylarda asla ve asla yaşanmadı. Bundan önceki kulüplerde yaşamadığım gibi. 
Bazı kişisel hataların üzerini örtmek için yapılmış planlı ve çok ayıp suçlamalar ile karşı karşıya kaldım..."