Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-07-2020 18:19   Güncelleme : 14-07-2020 18:19

Keskin'den memleketi Çarşamba’da gövde gösterisi

İl delegeleri ve yöneticileri ile yemekli toplantıda bir araya gelen Keskin, İyi Parti Çarşamba Gençlik kolları  tarafından meşaleler ile karşılandı. 

Keskin'den memleketi Çarşamba’da gövde gösterisi

Organizasyonda delegelere ve diğer konuklara hitaben bir konuşma yapan Keskin; “Kurduğumuz yönetim ile Samsunu kucaklayacağız, toplumun bütün kesimlerinden genç, yaşlı, siyasete ilk kez giren dinamik ve heyecanlı bir yönetim kurulu listesi oluşturduk. Listemde çok sayıda Çarşambalı arkadaşım da var. Hepsi sizlerin tanıdığı ve güvendiği insanlar, abilerimiz, kardeşlerimiz” dedi. 

Daha önce Bafra, Terme, Alaçam, Kavak, Asarcık, Ladik, Vezirköprü, Yakakent,19 Mayıs ve Salıpazarı ilçelerindeki il delegeleriyle de buluşan Mimar Murat Keskin, kendisine gösterilen ilgi ve teveccüh nedeniyle tüm il delegelerine şükranlarını sunduğunu belirterek Çarşamba’lı hemşehrilerinin de verdiği desteğe ayrıca teşekkür etti. Kongre sürecinde en güçlü adayın ve en güçlü listenin kendi ekibi olduğunu yinelerken ”BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” diyerek il başkanlığı yarışının en güçlü adaylarından biri olduğunun işaretlerini verdi.