Advert
Advert
Advert

Köktaş: Başka Türkiye yok, hepimiz aynı geminin yolcularıyız

Partisinin seçim otobüsüden Samsunluları selamlayan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "16 Yıldır AK Parti iktidarlarıyla birlikte ülkemize ve milletimize hizmet etmek için var gücümüzle çalıştık, Allah'ın izniyle çalışmaya da devam edeceğiz. Milletimiz bize hangi yolu tayin ettiyse bugüne kadar biz o yolda yürüdük. Başka Türkiye yok, hepimiz aynı geminin yolcularıyız." dedi.

Köktaş: Başka Türkiye yok, hepimiz aynı geminin yolcularıyız
Advert

AK Parti Samsun Milletvekili ve adayı Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında İlkadım bir dizi programlar gerçekleştirdi. 
Unkapanı Mahallesi'nde vatandaşlara seslenen Milletvekili Köktaş, Hastanebaşı, Çatalarmut, İlyasköy, Derebahçe mahalleleri, 100. Yıl Bulvarı, Lise Caddesi, Cumhuriyet Meydanı üzerinde ziyaretler gerçekleştirerek hemşehrileri ile selamlaştı, sohbet etti. 
Gösterilen ilgi, alaka ve desteğe teşekkür eden Milletvekili Köktaş, "Hepimiz aynı geminin yolcularıyız, 81 milyon kardeşiz. Milletimiz bize hangi yolu tayin ettiyse biz hep o yolda yürüdük. Bu yolda ülkemize ve milletimize hizmet ettik. Eksiklerimiz olabilir, bunları da yine hedeflerimiz doğrultusunda bugüne kadar yaptığımız gibi, yine biz yaparız. 16 yılda yapılanları anlatmıyorum milletimiz yapılanları biliyor ve asla unutmaz." dedi. 
16 yılda iktidarına, hükümetine, Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkan her zaman yanında duran milletimizin büyük desteği ile Türkiye'nin büyük, güçlü, dünyada sözü geçen, sözü dinlenen bir ülke haline geldiğini söyleyen Milletvekili Köktaş, "AK Parti Türkiye'nin emeğini, ekmeğini, aşını büyütüyor, geliştiriyor, geleceğe taşıyor. Demokrasiye, hukukun üstünlüğüne sahip çıkarak, vatandaşlarının insanca yaşaması için mücadele ediyor, etmeyede sonuna kadar devam edecektir" diyerek sözlerine son verdi. Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı