Samsun Haber
Giriş Tarihi : 28-04-2020 19:03   Güncelleme : 28-04-2020 19:03

KORONA HİZMETE ENGEL DEĞİL

Salıpazarı İlçe Belediyesi korona virüs tedbirlerini alarak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

KORONA HİZMETE ENGEL DEĞİL

Salıpazarı Belediyesi bir yandan korona virüsüne karşı kararlı ve etkin bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da korona virüs sebebiyle yoğunluğun azalmasını fırsata çevirerek, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmasına devam ediyor.

Türkiye'yi etkisi altına alan korona virüse karşı çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Salıpazarı Belediyesi, ilçedeki saha çalışmalarını da elden bırakmıyor. Belediye ekipleri, korona virüsle mücadele sakinleşen yolları ve caddeleri fırsata dönüştüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin yol, asfalt, bakım-onarım ve yenileme gibi birçok hizmeti Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından aralıksız sürdürülüyor.

"FIRSATA ÇEVİRECEĞİZ"

Salıpazarı Belediye Başkan Halil Akgül, yolların açılması, asfaltlanması işlemini hızlı bir şekilde sürdürüyoruz diyerek “Salgın nedeniyle sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde de çalışmalarının devam ettiriyoruz. Amacımız bunu fırsata çevirerek eksik kalan, yapılması gereken yolların açılması, tamir edilmesi gibi çalışmalarımızı aralıksız sürdürmektir." diye konuştu.