Samsun Haber
Giriş Tarihi : 15-08-2020 17:57   Güncelleme : 15-08-2020 17:57

Köseoğlu: Samsun'u çok seviyoruz şehrimiz için çalışmaya devam

SAMPA A.Ş Genel Müdürü Volkan Köseoğlu, Samsunhaber'İ ziyaret ederek yeni yayın döneminde başarılar diledi.

Köseoğlu: Samsun'u çok seviyoruz şehrimiz için çalışmaya devam

SAMSUN BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ


Samsunhaber.com İmtiyaz Sahibi Erdal Şencan, Genel Yayın Yönetmeni ve Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı ve Genel Koordinatör Ünal Yavuz'un da hazır bulunduğu ziyarette özel açıklamalarda bulunan Köseoğlu; 'Samsun, her zaman bizim gözbebeğimiz bir şehir oldu.' dedi.


BÜYÜK İSTİHDAM SAĞLIYORUZ


Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Altuncu başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerinin Samsun'a özel bir sevgisi olduğunu belirten Köseoğlu; 'Biz bu şehri gerçekten seviyor ve kentimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Her yatırım büyük istihdam demektir. Samsun'a en çok istihdam sağlayan kuruluş olmamız nedeniyle de sevgimizi Samsun için çok çalışarak ifade ediyoruz.' diye konuştu.

 


İŞİMİZ GÜCÜMÜZ ÇOK ÇALIŞMAK


SAMPA A.Ş'nin her zaman işiyle, üretimiyle ve çalışkanlığıyla gündeme gelen bir şirket olduğunu sözlerine ekleyen Köseoğlu; 'Yönetim kurulu başkanımızdan, şirketimizin her departmanında çalışan işçisine kadar şehrimiz ve ülkemiz için çok çalışmak bizim en temel ilkemiz olmuştur. Bu şehir bu ülke üretmek zorundadır. Bunu başardığımız sürece kalkınma hamlesini hep birlikte başarmış olacağız.' şeklinde konuştu.

 


MEDYA ÖNEMLİ BİR GÜÇ


Samsunhaber.com'u her zaman takip ettiklerini ve Samsun medyasının güçlü olmasından dolayı memnuniyet duyduklarını söyleyen Köseoğlu sözlerini şöyle tamamladı:' Bir şehir de medya tarafsız ve objektif bir anlayışla görevini ifa ederse önce bulunduğu şehre sonra ülkesine büyük hizmet etmiş olur. Bu anlamda görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan medya mensuplarını da kutluyorum.'