Güncel
Giriş Tarihi : 30-01-2020 11:38

Krampon

Futbol ülkemizde olduğu kadar tüm dünyada da en sevilen sporlar arasında yer almaktadır.

Krampon

Futbol izleyicisi olmak yanında futbol oynamak veya bu sporu profesyonelce yapmak binlerce kişinin uğraşıdır. İster amatörce futbol oynayan isterse profesyonel olarak bu sporu meslek haline getirmiş olun en büyük ihtiyacınız krampon da denen futbol ayakkabılarıdır. Ürünlerini geniş kitlelere, yurt içi ve yurtdışı pazarında sunan Lescon, yüksek performanslı ayakkabılar üretmeyi kendine amaç edinmiştir. Spor giyim ve ekipmanlarda global bir marka olmayı başarmış olan Lescon, futbol ayakkabılarında da en dayanıklı, sağlıklı ve konforlu ürünler sunmaktadır.

Lescon futbol ayakkabıları Gladiator, Electra, Orion, Lunar, Venom, Victory gibi farklı modellere sahiptir. Erkek, çocuk ve unisex olmak üzere farklı renk ve kategoride ürün çeşitliliği oldukça fazladır. İster amatör olun ister profesyonel Lescon ile üstün bir performans yakalayabilirsiniz.

Lescon Kramponların Üstün Özellikleri

Kırk yıllık deneyime sahip bir Türk markası olan Lescon, dünya çapında isim yapan spor markalarının arasında yer alır. Bu başarısını üretimde yüksek teknolojileri kullanması ve ergonomik tasarımının yanı sıra misyon ve vizyonuna da bağlamak gerekir.

Maçlarda başarıyı yakalamanız için özel tasarım malzemeler ile üretilen ayakkabılar, kaliteli hammaddeden üretilir. Bu üretim esasen ayakkabılara darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Ayakkabının sadece dayanıklı olması yeterli değildir. Ayak sağlığı açısında da konforlu olması gerekir. Lescon teknolojileri sayesinde futbol ayakkabıları ve diğer modellerde de nemi minimum seviyeye düşüren, nem tutmayı engelleyen Les Insole özelliği mevcuttur. Özel taban tasarımı sayesinde sürtünme kaynaklı olumsuzluklar ortadan kaldırılır. Futbol ayakkabılarında kullanılan poliüretan malzeme sayesinde ayakkabılar oldukça hafifler ve maçtaki en iyi performans adımlarına ulaşırsınız.

Lescon Krampon Fiyatları

Futbol malzemelik adı verilen ve futbol ayakkabılarının güçlü darbelere karşı dayanaklılığı arttıran teknoloji sayesinde krampon tercihi değişiyor. Özel taban dizaynı, ıslak, kuru her tür zeminde, çim saha veya halı sahada yüksek performans elde edecek şekilde tasarlanmıştır. Dünya trendlerini yakalayan Lescon, çarpıcı renkleri ile sahalarda kendini gösteriyor. Sağlık, dayanıklılık ve konforu bir arada sunan bu modeller ile maçın keyfi büyüyor. Yerli üretim Lescon ayakkabılar benzerlerine kıyaslandığında oldukça uygun fiyat aralığında kullanıcılarına sunulmakta. En iddialı modeller https://www.lescon.com.tr/krampon/ sayfasında yer alıyor.