Güncel
Giriş Tarihi : 05-07-2021 12:01   Güncelleme : 05-07-2021 12:01

Kripto Paralar Hakkında Bilgi Sahibi Olmak

Şifreli para anlamına gelen kripto para, dijital ortam yani internet aracılığıyla kullanılan, hiçbir merkezi ya da aracı kuruma bağlı olmayan, sanal para birimini ifade etmektedir.

Kripto Paralar Hakkında Bilgi Sahibi Olmak

Kripto paralar ancak belirli şifreler kullanılarak yerleştirildiği sanal cüzdanlardan yine şifreler aracılığıyla çıkarılıp kullanılabildiği için bu adı taşıyorlar. Kripto para birimleriyle kişiler ya da kurumlar tıpkı gerçek parayla yaptıkları gibi harcama yapabiliyor ya da para kabul edebiliyor. Gün itibariyle piyasada çok fazla kripto para çeşidi bulunmaktadır. Bu paraların bazıları; Bitcoin. Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, Monero, Neo, Nem. Sanal olmaları yalnızca dijital ortamda kayıtlı olmasından kaynaklanıyor. Yani bu para birimleri Dolar gibi, Euro gibi TL gibi basılı halde fiziksel olarak bulunmuyor.

Maden ya da kâğıt para gibi değeri bulunmayan, devlet tarafından kaynaklanan bir değeri bulunmamaktadır. Değeri, kullanıcılarının onu bir değişim aracı olarak kabul etmelerinden ya da bir emtia gibi görmelerinden kaynaklanıyor. Değeri, tıpkı diğer para birimlerinde ya da emtialarda olduğu gibi, piyasada anlık olarak arz ve talep koşullarına göre belirleniyor.

Cointral Kapsamlı Kripto Para Platformu

Bitcoin satın almak klasikleşmiş banka işlemlerine göre son derece basittir. Yenilenmiş alanları ile birçok özelliği ile Cointral’de alım-satım işlemlerinin haricinde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Cointral’den bitcoin satın al aşamalarını sizlerle paylaştık.

  • Şubelerden Satın Alım

  • Web sitesi üzerinden satın alım

  • Kredi kartı ile satın alım

Bahsettiğimiz satın alımlar Cointral.com üzerinden gerçekleştirebileceğiniz satın alımlardır. Sizlere sağladığı yüksek likidite, düşük komisyon oranlarıyla güvenli bir şekilde ile yatırımlarınızı güçlendirebilir, ayrıcalıklı ticaret yapabilirsiniz. Güvenle BTC satın al. Hesabınızın güvenliğini iki aşamalı doğrulama ile sağlayabilir, kredi kartı veya banka kartınızla kolay bir şekilde satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimdışı cüzdanlar ile yüksek seviyede güvenli korunak sağlayan sistemde 7 gün 24 saat kesintisiz BTC alım gerçekleştirebilirsiniz. Size özel hizmet kalitesi ile güvenilir şekilde ticaret yapabilirsiniz. En uygun oran sistemi ile aylık hacim olmadan piyasada yapıcı ve kalıcı olmanız sağlanıyor. Kullanıcı odaklı destek sistemi ile uzman ekipten 7 gün 24saat yardım alabilirsiniz.