Advert
Advert
Advert

Kul: “Halka doğru söylemeyi görev saydık”

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Kumcağız Mahallesi sakinleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Kul: “Halka doğru söylemeyi görev saydık”
Advert

Göreve geldiği ilk günden bu yana halkın içinde olmasıyla dikkat çeken Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, sürpriz ziyaretleri ile takdir toplamaya devam ediyor. Başkan Kul son olarak ilçenin Kumcağız mahallesi halkından Ferhat Aras ve komşularının daveti üzerine mahalle sakinleri ile kahvaltıda buluştu.

BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ‘İNSAN’
Kahvaltı programında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kul, " Belediye hizmetlerine ara vermeden devam ediyoruz ama sizleri de unutmuyoruz. İşlerimizden zaman bulduğumuz vakitlerde düzenli olarak gezilerimize devam ediyoruz. Önceliğimiz insandır. Hizmetlerimizi sıraya koyarken insan unsuru ön plandadır. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Muradımız gönüllere girmek, gönüller kazanmak " dedi.

MAKAMDA DEĞİL, SOKAKTAYIZ
İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz diyen Başkan Kul, “Belediyecilik insanın doğumundan ölümüne kadar hizmet eden kurumdur. İnsan yaşamının her safhasında mutlaka belediyecilik vardır. Tüm insanlarımızı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştayız. Bu kentte yerel yöneticilik yaparken yalanı, dolanı, iftirayı, gıybeti değil, halka doğru söylemeyi görev saydık. Makamda değil, sokakta başkanlık yapıyoruz.” Şeklinde konuştu.
Kahvaltı programından sonra vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde ilçede devam eden Başkan Kul, sonrasında Terme Kaymakamı Mehmet Parlak başkanlığında ilçenin Şeyhli mahallesinde tertiplenen “yerel buluşmalar” toplantısına katıldı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Geliri tabana yayıyorsan sosyal devlet oluyorsun
Kılıçdaroğlu: Geliri tabana yayıyorsan sosyal devlet oluyorsun
Anne ile oğlunu öldürdü, mahkemede 'pişmanım' dedi
Anne ile oğlunu öldürdü, mahkemede 'pişmanım' dedi