Advert

Kul ve Kılıç Ankara’da ziyaretlerde bulundu

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve Ak Parti Terme ilçe başkanı Ali Kılıç, bir dizi ziyaret ve bazı temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile bir araya geldi.

Kul ve Kılıç Ankara’da ziyaretlerde bulundu

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve Ak parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kul ve Kılıç ziyaretlerinde Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile bir araya geldi. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın ziyaretinde Terme Akçaykaracalı mahalle muhtarı Musa Şen’de katıldı.

Başkan Kul ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada; “Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan ve Samsun milletvekilimiz Orhan Kırcalı’yı makamında ziyaret ettik ve kendilerine Terme için yapacağımız hizmetleri anlattık. Samsun’umuza ve ilçemize sağladığı hizmet ve katkılardan dolayı minnetlerimizi ifade ederek teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Sağlık Bakanı Demircan ve Samsun Milletvekili Kırcalı Başkan Kul ve Kılıç’a teşekkür etti.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı